1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 i pojazdy, które leczą... same siebie?!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Wrzesień 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

To, co twórcy Battlefield 3 chcą zrobić z pojazdami, może zostać uznane za przekleństwo lub błogosławieństwo. Na neutralne opinie nie ma miejsca.

Co tym biednym czołgom, transporterom i samolotom chcą zrobić źli Szwedzi z DICE? Na początek dać im trzy miejsca na różne ulepszenia, które będzie się odblokowywało grając daną klasą pojazdów i zabijając wrogów. Gracz będzie mógł wybrać jeden rodzaj wyposażenia, jeden rodzaj wzmocnienia i jeden rodzaj drugiej broni. Zwłaszcza to ostatnie jest ciekawe, co widać na przykładzie myśliwców - można im załadować rakiety powietrze-powietrze, czyniąc z nich doskonałą maszynę przechwytującą do zwalczania wrogiego lotnictwa. Ale można też zamiast tych rakiet podwiesić na zaczepach bomby naprowadzane laserowo, co pozwoli skutecznie wspierać kolegów "na dole", choć utrudni obronę przed wrogiem w powietrzu. Ciekawe, prawda? Podobne dylematy będziemy mieli w przypadku wszystkich pozostałych ulepszeń. I fajnie. Ale to nie jest ta kontrowersyjna zmiana.

Ona polega na całkiem innym traktowaniu uszkodzeń pojazdów. Dopóki nie stracą one połowy swojej żywotności są traktowane jako lekko uszkodzone i mogą... same się naprawiać. Wystarczy odjechać, gdzieś się schować i czołg się naprawi, tak jak odnawia się zdrowie rannego żołnierza. To po to, by pojazdami mogli się bawić nie tylko gracze grający saperami, którzy jako jedyni mogą naprawiać wozy.

Z drugiej strony, pojazd, który straci więcej niż 50% wytrzymałości, staje się ciężko uszkodzony. W przypadku czołgu oznacza to, że nie może on się ruszać, zaczyna się palić, dymić i powoli tracić resztę żywotności. Może nadal strzelać i... w zasadzie tylko to. Aby reanimować taki wielki, tłusty cel dla lotnictwa i artylerii potrzebny już będzie saper z wierną wiertarką.

Z jednej strony więc pojazdy zostają wzmocnione, może nawet z przegięciem, z drugiej zaś mocno osłabione, może nawet śmiertelnie. Czy wyjdzie na zero? Wątpię. Oczywiście, wszystko okaże się w praniu, już za kilka tygodni, ale na razie mam w tej sprawie odczucia... ambiwalentne. Znaczy się, jednocześnie mi się te zmiany podobają i wręcz przeciwnie.

A Wam?

źródło : Battlefield 3 i pojazdy, które leczą... same siebie?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Okaże się :) ciekawe czy w becie zamieszcza pojazdy :)

4. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Nie wiem, szukasz dowodów że Battlefield będzie słabą grą? z wadami?

To dobrze zresztą podczas prawdziwych strzałów to wystarczy 1 dobry strzał i czołg pada :)

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No pewnie, nie mam co robić, tylko szukać dowodów mówiących że Battlefield 3 będzie słabą grą... Człowieku, to napisał redaktor gamecornera, nie ja ...

novy 66 - tak będą pojazdy, z tego co wiem zostanie nam udostępniona mapa Operation Metro, a na trailerach/gameplayach widać pojazd opancerzony :)

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Beznadziejne, nie podobają mi się takie uproszczenia. System z BC 2 jest git.

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czy ja wiem, czy to źle? Ta regeneracja życia jest trochę dziwna, ale fakt, że po straceniu połowy 'życia' czołg zostaje unieruchomiony jest bardzo fajny. W sumie z tą regeneracją pojazdów też nie ma co płakać, bo pierwsze lepsze rpg, które trafi w tył pojazdu zabiera ponad 50%, a miny rozwalają od razu.

Świetne dodatki do myśliwców, ja wybiorę raczej bomby kierowane laserowo, zawsze pomoc sojusznikom stawiałem ponad ilością fragów.

Co do czołgów chętnie zobaczyłbym dodatek w stylu automatycznego karabinu, który strzelałby w piechotę, która próbuje podłożyć C4. Oczywiście kilka strzałów i działko zniszczone, ale i tak byłoby to bardzo przydatne ;)

8. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    mi się to tam podoba ;) wszystko dobre co BF3 :D

9. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja natomiast zamierzam uzbroić się w rakiety powietrze-powietrze i zapolować na wrogie myśliwce :D Chociaż jeżeli w powietrzu będzie spokój nie zawaham się zamontować bombek :)

10. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    i to jest wypowiedź prawdziwego eksperta :) PiotroS :)

11. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    fajny pomysł, według mnie to dobry pomysł bo i tak nikt nigdy nie niszczy pojazdów ileś tam minut tylko naraz. Więc odradzanie nic tu nie da chyba, że będzie się szybko regenerować więc tu będzie problem

12. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    To po co nam mechanik w takim razie. ;)
    Nie chce siać paniki, ale wyczytałem na zagranicznym blogu "fanowskim" BF3 że otwarta Beta multi wyjdzie 6 września. :D

13. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Oby to była prawda :) Fajny prezent na urodziny.

14. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Już dawno było info o regeneracji, tylko nie wiadomo było na czym ma polegać. Już widzę te gwałty na respie w postacie heli i myśliwców które same się regenerują :D

15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Większość nie umie prawidłowo wystartować myśliwcem, co tu mówić o lądowaniu :D

16. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Właśnie jak będzie autoregeneracja to nie będzie trzeba lądować, wystarczy odlecieć poza zasięg plota i wrócić z pełnym pancerzem.

17. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dobre zmiany wersje pojazdów są w realu tak samo jak różne wyposażenie opancerzenie itp co do leczenia to załoga również dokonuje lekkich napraw np zmiana gąsienicy każda załoga musi to umieć i to w kilka minut aby właśnie można było odjechać trochę i naprawić i zaraz wracać do boju.

18. rzeper1984

rzeper1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to jest najlepsza kampania reklamowa w historii promowania gier. mw3 vs. bf3. wszystkie przemądrzałe qwerty, hexty i inne wynalazki tylko uwydatniają, jak pięknie to działa i jak producenci potrafią zmanipulowac konsumenta, aby przekonac go do swojego produktu. kojarzy mi się to z kibolami. ..którą drużynę wspierasz? mw3 legia, czy korona bf3? głupcy

19. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Żeby nie robić 40 tego postu z bfa3 wie ktoś jak załapać się na betę otwartą . Trzeba gdzieś się zarejestrować czy coś. Mam status weterana 8.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

20. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak sam napisałeś mówisz o otwartej becie, która jest otwarta dla KAŻDEGO.

21. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Beta pojawi sie zapewne na markecie w wersjach demonstracyjnych, ściągasz jako gratis i dalej wiesz co robić. ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum