Battlefield 3 i zawartość hd

mdp029

Użytkownik
Użytkownik
Dobry, mam problem, gdyż chcę zainstalować zawartość hd na konsoli ale po dojechaniu do połowy mi przerywa instalację. Dlaczego?!

Ziomek, jak usuwasz temat to napisz dlaczego...

Dlatego, bo odpowiedź jest tak oczywista, że nie trzeba zakładać tematu na forum. Logiczne, że problemem jest źle nagrana płyta, albo napęd w konsoli. Czyszczenie lasera substancjami do tego nieprzeznaczonymi może go uszkodzić
 

Analll666

Świeżak
Świeżak
Oryginał czy pirat ?

Źle nagrana płyta ? Napęd zajechany ?
 

mdp029

Użytkownik
Użytkownik
No pirata mam no, a płytka dobrze nagrana bo odczytuje dobrze. Napęd miałem wymieniany na nowy więc jest sprawny na 100%, laser też mam przeczyszczony.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Czyszczony laer heh. Do wymiany plyta bo zle nagrana/laser/nagrywarka

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj raz jeszcze 2.4 prędkosć. I tylko verbatimy.
 

mdp029

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętam, że nagrywałem prędkością x4 więc nagram x2.4 i zobaczymy czy pójdzie, a płytki mam firmy emtec i też zawsze chodziły więc nie kupię specjalnie verbatima za 10zł...

Dobrze, może to dla Ciebie oczywiste ale dla mnie nie, i ok już działa, wystarczyło nagrać x2.4. I teraz możesz zamknąć temat. Dzięki.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Skoro się udało, to dobrze. Pojawia się dużo tematów na temat problemów z instalacją i weryfikacją bf3, więc mam nadzieje, że nagranie gry z mniejszą prędkością pomoże niektórym użytkownikom w rozwiązaniu tego problemu.
 

Do góry Bottom