1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 jedna płyta do multi

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Romari0, Listopad 9, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Romari0

Romari0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
    Witam!
    Czy jak chcę grać na multi w BF3 to potrzebna mi jest tylko pierwsza płyta czy bez tej drógiej nie dam rady pograć na multi?
    Kolega ma właśnie BF3 na x360 tylko że ma tam ułamaną płytę drógą (do singla). Piewsza jest w idealnym stanie. I czy jak bym kupił ją od niego tę pierwszą płytę to mógłbym normalnie grać przez sieć? Nie było by żadnych problemów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Raczej nie powinno być problemów bo na 1 masz multi i textury a na drugiej sam single

EDIT
    @DOWN
    OP nie musi dokupować bo EA się już z tego wycofało

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
  4. TheSkater59

TheSkater59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska :)
    wydaje mi sie ze tak bo na plycie masz multi/coop + tekstury HD ale i tak bys musial chyba online passa dokupic ;p

1 osoba to lubi.
  5. Romari0

Romari0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
    Już kupiłem dzięki wielkie :) wszystko śmiga a online pass EA już wycofało jak pisał ROBI772 i dla tego kupiłem za dyszke od niego samą płytę do multi :) znaczy się online pass nie do końca są wycofane ale można je za darmo kupić na XBL. Przynajmniej ja tak mialem :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum