1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - już 8 milionów kopii sprzedanych

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DJDIDO88, Listopad 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Kolejne kopie Battlefielda trafiają pod strzechy. Uzbierała się już ich pokaźna ilość, która wciąż jednak rośnie.

Po pierwszym tygodniu - 5 milionów. Kolejne tygodnie to zaś kolejne miliony. Tym razem 3, więc tendencja nie leci na łeb na szyję, a może być powodem do zadowolenia ludzi z Electronic Arts, którzy do tej pory na sklepowe półki wysłali 12 milionów pudełek ze swoją grą.

Największym sprawdzianem - okres świąteczny, czas wzmożonych zakupów. Nie tylko gier, ale i komputerów oraz konsol. A więcej komputerów i konsol to w rezultacie jeszcze więcej gier kupionych w przyszłości.

źródło: •• Battlefield 3 - juĹź 8 milionĂłw kopii sprzedanych

PS: z mojej strony życzę tej marce samych sukcesów bo gierka bardzo dobra

2. Lotnik421 Xbox One

3. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Nie dziwi mnie to 8 mln Sztuk sprzedanych gra rewelka . Gdybym nie piracił napewno kupił bym golda i Ori BF-a ! Cudowna gra :)))

4. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    tez bym nie piracil jakbym mial wiecej chajsu, a nie co chwile nowe przerobki zabezpieczenia chu** muje dzikie weze .

ale szkoda mi dac za gre 200 zl i przejsc ja w parenascie godzin a moze nawet mniej :)

akurat bf'a moglbym kupic ale skoro pirace to pirace

5. RAKUPL26

RAKUPL26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    Nie dziwi mnie to :D Sam posiadam 1 z tych 8 milionów kopii i teraz czekam na Back To Karkand :D

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nic tylko pogratulować. Dodam, że na Ps3 jest kilkadziesiąt (o ile nie kilkaset) serwerów na CQ w samej EU, a często trudno znaleźć jakiś poniżej 20 graczy, a święta tuż tuż..

7. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    8 milionow sprzedanych i 8 milionow sciagnietych..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum