1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - już graliśmy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Rozpoczął się Gamescom, a wraz z nim dziesiątki, setki wręcz pokazów gier, na które czekają miliony fanów na całym świecie.

Prezentację najbardziej oczekiwanych premier tego roku rozpoczynamy od gry, która ma zmienić układ sił wśród producentów FPSów, a mówiąc wprost, zmieść z powierzchni ziemi Activision i "Call of Duty".

Mowa oczywiście o "Battlefield 3", najważniejszym tytule w tegorocznym planie wydawniczym Electronic Arts. Po serii trailerów publikowanych w sieci przez ostatnie miesiące poprzeczka została zawieszona naprawdę wysoko. Jak zatem wygląda produkcja, która już w przedsprzedaży znalazła dziesięciokrotnie więcej nabywców aniżeli jej największy konkurent, "Modern Warfare 3"?

Na pecetach wygląda znakomicie, niestety na PlayStation 3, konsoli, na której miałem okazję zagrać dziś przed południem, "Battlefield 3" nie prezentuje się nawet w połowie tak dobrze, jak na komputerach osobistych!

Od dawna jednak wiadomo, że w grach wideo liczy się przede wszystkim grywalność (choć nie dla wszystkich) i w tym kontekście mam dla fanów oczekujących niecierpliwie na nowego "Battlefielda" doskonałą wiadomość. "Trójka" wciąga natychmiast i nie pozostawia nawet chwili na zaczerpnięcie oddechu.

W ramach pokazu "za zamkniętymi drzwiami" miałem możliwość rozegrania jednej misji w co-opie. Siedzący w niewielkim pomieszczeniu dziennikarze zostali podzieleni na dwuosobowe zespoły i... zaczęła się jatka.

Naszym zadaniem (misja nosi tytuł "Exfiltration") było uwolnienie VIPa, przetrzymywanego przez kilkunastu strażników w jednym z pokoi kilkupiętrowego budynku. Założenia, których teoretycznie mieliśmy się trzymać, były banalne: robić jak najmniej hałasu, sprawnie eliminować przeciwników przy pomocy pistoletów z tłumikiem, niszczyć wszystkowidzące kamery najszybciej, jak to tylko możliwe. Nie muszę chyba dodawać, że dyscyplinę utrzymywaliśmy co najwyżej przez pierwsze kilka minut. Potem ulegliśmy urokom broni automatycznej...

... która brzmi znakomicie. O ile można mieć pewne zastrzeżenia do oprawy graficznej, o tyle jakość dzwięku stoi na najwyższym poziomie, naprawdę, "Battlefield 3" chce się słuchać!

Co ciekawe, kampania, którą będziemy mogli rozegrać w co-opie, będzie nawiązywać do epickiej kampanii, którą rozegramy w trybie pojedynczego gracza, nie będą one jednak tożsame.

Siłą każdego FPS-a musi być multiplayer. W przeciwnym razie, cykl życia nawet najlepszej pod innymi względami produkcji będzie krótki niczym muszki owocówki. EA DICE wiąże spore nadzieje z trybem zabawy dla wielu graczy jednocześnie, projektując kilkakrotnie większe aniżeli w innych grach akcjach mapy i umożliwiając kierowanie rozmaitymi pojazdami na lądzie, wodzie i w powietrzu. Tego już jednak nie dane mi było skosztować, ponieważ czas na bliższe zapoznanie się z każdą grą "Elektroników" został ograniczony do zaledwie 30 minut.

Wystarczyło to natomiast, abyśmy wraz z moim holenderskim partnerem z drużyny ukończyli misję "Exfiltration", rozpoczęli nową i znaleźli się w samym centrum tajfunu ognia, który spadł na nas dosłownie z każdej strony, kiedy staraliśmy się ochraniać podążający powoli ulicami zniszczonego miasta konwój... W tym momencie mogliśmy bliżej zaobserwować, na czym polega szeroko reklamowany przez EA system zniszczeń otoczenia. Robi wrażenie, ale raczej realistycznym przedstawieniem demolki (fizyka, materiały, z ktorych wykonane są obiekty, itp.) i w porównaniu do tego, co możemy zrobić w "Red Faction: Armageddon" jest znacznie mniej efektowny.

"Battlefield 3" nie zrewolucjonizuje gatunku i nie otworzy nowego rozdziału w historii konsol, jak chcieliby jej twórcy. Pewne jest jednak, że zaoferuje kawał dobrej zabawy, a dzięki Battlelogowi - zintegrowanej z grą platformie społecznościowej - oraz interesującym rozwiązaniom w trybie multiplayer, zaimplementowanym na skalę, której nie znajdziemy w żadnej innej grze akcji FPP, będzie z pewnością łakomym kąskiem dla fanów FPS-ów.

źródło : Battlefield 3 - już graliśmy - Gry w Onet.pl - Strona 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Już poziom rozgrywki BC2 wyrywał z butów (mnie np) i zapewnił setki godzin online... w BF3 może być tylko lepiej... oby :)

4. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i sie ryplo, a mialo byc tak cudownie. Ciekawi mnie wersja na X-a ale cos nie chca jej pokazac. Pozyjemy, zobaczymy, obadamy.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Co nie zmienia faktu, że ta gra i tak będzie śliczna. Gra jest ładniejsza od BC2, które wyglądało według mnie fantastycznie. Tak, czy siak, ogram na PC :)

6. RSA

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    QwerTaj na PC sie zgodze i powiem wiecej ze jest niezle ale to jest forum konsolowe nie PC-towe i na PS3 jest gorzej o polowe czyli dla mnie podrasowany MOH powolny multiplayer (flaki z olejem) a dodam jeszcze fakt ze na Xboxa nie bylo zadnego gameplayu i powiem ze pewnie bedzie on porownywalny z PS3 ale czy tak bedze zobaczymy.

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda

Jeśli dla Ciebie to jest powolny multiplayer to zagraj sobie w coś, gdzie jest... szybki, w Shifta, czy coś.

A jeżeli to jest dla Ciebie brzydkie, to radzę Ci nie grać w Modern Warfare 3, bo zginiesz na kanapie.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  8. RSA

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O to to ja jestem spokojny :)

9. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na tvgry chłopaki prezentują Battlefielda na ps3 - faktycznie nie wygląda to zbyt pięknie.

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak oglądałem coop z konferencji EA to też jakoś ciekawie nie wyglądał. Może recka nie jest przychylna, ale ja sam po becie zdecyduję czy złożę preorder czy wstrzymam się z zakupem aż stanieje.
    W multi nie grali, a to jest najważniejsze w tej grze :)

11. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Pewnie na Xboksie to jest najładniejsze i dlatego ukrywają....aby pecetowcy nie zazdrościli. Taka jest moja teoria , ale mogę się mylić....he , he.
    Jeśli gra będzie wyglądać gorzej od konsolowego Crysisa 2 to będę zawiedziony , wkońcu Frostbite 2 to taka potęga...

12. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    w końcu*

Niemożliwe jest aby na X360 wyglądało najlepiej.

13. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Czemu na xboxa ma niby wyglądać lepiej niż na ps 3 ? Słyszałem że troszkę lepiej jest z grafiką na xboxa niż ps ale to tak że ledwo widać . Moim zdaniem na konsole również będzie świetnie sie prezentować

14. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Przecież wypowiedź Sida jest czystą ironią :)

Grunt, że będzie lepiej niż w BC2, a BC2 trzymało naprawdę dobry poziom graficzny. Ja tą grę kupuje nie dla grafiki, ale dla fenomenalnego multiplayera. Dziwne, że fani BF3 zachwycają się najbardziej grafiką. Dla mnie ta gra ma o wiele więcej ważniejszych rzeczy do zaoferowania, niż grafika...

15. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Tak się dzieję bo wszyscy doznali szoku na widok oprawy jaką prezentuję BF3. Obstawiam, że gdyby pokazali same wersje konsolowe bez PC-towej co jest raczej nie możliwe no ale załóżmy. Wtedy każdy nie byłby w stanie uwierzyć, że konsolę potrafią ogarnąć taką grafikę :D Mi się grafa cholernie podoba na PS3. Ładne oświetlenie, cieniowanie, ogień... Względem BC2 widać bardzo duży postęp graficzny, a BC2 przecież jakąś pikselozą nie było. Miało bardzo ładną grafikę która mi pasowała jak najbardziej. Poza tym w FPS-ach nie liczy się miażdżąca grafika tylko dynamiczny gameplay. Nie gram w FPS-y dla grafiki tylko dla rywalizacji, gry zespołowej (co nie zawsze się udawało w BC2 kiedy byłeś zalany krwią, a łaskawy medyk nie chciał rzucić apteczki). Chociaż BF3 i tak ma miażdżącą grafikę dlatego uważam, że ta gra będzie czymś wyjątkowym :)

16. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Znakomicie Bf wygląda na PC z kartą za tysiąc złoty ;)

17. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Mnie tam ta grafika w tej grze jakoś nie zmiażdżyła (mówię tu również o wersji PC)... oby tylko grało się przyjemnie, choć to tylko gameplaye, chcę to zobaczyć na żywo.

18. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    E tam, od MW 3 gorzej nie będzie (tak, zjedzcie mnie fanboye, hihi) :)

A tak fo' real, to pożyjemy - zobaczymy. Fakt, faktem, że EA nakręciło ogromny hype wokół Battlefielda. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czyżby Jechu zwątpił w Battlefielda?! :O

19. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Co wy ludzie non stop o tej grafie i ****ie po portkach czy będzie dużo gorzej od PC czy nie ? Dla mnie BC2 był graficznie cudowny, a BF3 może być tylko lepszy.

20. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    BF3 ma dziesięciokrotnie więcej preorderów niż MW3? a to ciekawe, bo ostatnio czytalem, ze odwrotnie :D ja ciąglę stoję przed wyborem "mojej strzelanki' na najbliższe lata, jeśli MW3 mnie zawiedzie to śmiało kupuję BF3

21. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Ludzie uspokójcie się! BF3 na pewno nie będzie wyglądał gorzej od BC2 które wyglądało wspaniale, więc czym tu się martwić ?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum