1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - Karkand Przeniesiona licencja nie zadziałała

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SilentAhmed, Kwiecień 15, 2012.

1. SilentAhmed

SilentAhmed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pleszew (wlkp)
    Witam, posiadam 2 konta:
    - na 1 - Battlefield 3-DVD + online pass
    - na 2 dodatek do BF3 - Back to Karkand
    Żeby mieć dostep do dodatku na 1 koncie miałem przenieść licencję- zrobiłem to bez problemu po czym pobrałem ponownie dodatek i wylogowałem się z tego konta, zalogowałem się na 1 konto gdzie mam BF3, włączyłem grę i dodatku nie ma! (kiedyś również przenosiłem w ten sposób i nie było problemu). Próbowałem wszystkiego łącznie z kasowaniem wszystkiego powiązanego z BF3 z dysku, dalej nie działa.
    Proszę o pomoc.

/ oczywiście w folderze BF3 na dysku znajduje się dodatek Back to Karkand ale gra tego nie widzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    a czy przypadkiem tego dodatku nie trzeba pobrać z poziomu gry :) np. ja tak miałem :)

4. SilentAhmed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pleszew (wlkp)
    Nie trzeba, miałem ten dodatek na innym koncie, przeniosłem licencję i działało. Zmieniłem teraz konsolę bo stara się zepsuła pobrałem obydwa konta, przeniosłem licencję z tego z dodatkiem ale nie działa.

5. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    No to musisz teraz czekać bodajże 4 miesiące, bo musisz znowu przenieś licencje na tą konsolę co teraz masz, bo inaczej nie zagrasz :)

Znalazłem na stronie MS :

"Raz na cztery miesiące licencje na zawartość można przenieść z jednej konsoli na inną"

więc teraz tylko musisz czekać aż znowu będziesz mógł przenieść licencję :)

6. SilentAhmed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pleszew (wlkp)
    Przeniosłem licencję i wszystko git było, data przeniesienia 14.04 czyli wczoraj. Mam tamn też inne gry i one działaja na innych kontach! natomiast dodatek do BF3- B2K nie działa, a na tym mi najbardziej z tamtego konta zależało.

7. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    No to musisz zadzwonić do MS w tej sprawie :)

8. SilentAhmed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pleszew (wlkp)
    Pogadałem na czacie EA i po dłuższej rozmowie, różnych próbach naprawy udało sie otrzymać kod na Edycję Limitowaną także już nie mam problemu z dodatkiem :)

Wczytywanie...

Poleć forum