1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - Kto chętny ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bitwol, Październik 24, 2011.

1. bitwol

bitwol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jako że niedługo premiera Battlefield 3 a moja wersja limitowana już jutro zostanie wysłana do mnie także poszukuje gracza dość ogarniętego FPS do miłego pogrania w COOP i wiadomo headset czy jak to tam się pisze musi być

Proszę podać Gamertag
    albo od razu mnie zaprosić do znajomych na Xbox Live ale najlepiej jeszcze wtedy podać w wiadomości że chodzi o BF3

Gamertag: MDBeyk PL

2. Lotnik421 Xbox One

3. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    dotego czasu nabijesz postów i napiszesz w dziale online moim zdaniem temat do kosza

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jest już taki temat w dziale online/ustawki. Tam zapraszam fanów bf3.

Wczytywanie...

Poleć forum