1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - kupno

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dj_carl, Czerwiec 5, 2012.

1. dj_carl

dj_carl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Zamierzam kupic sobie BF3 i mam w zwiazku z tym kilka pytan.
    1. Czy kupujac teraz BF3 bede mogl odrazu grac online posiadajac konto GOLD ?Ciezko teraz dostac ta wersje limitowana jest tylko normalna i nie zawiera dodatku, czy duzo strace nie posiadajac tego ?
    2. Slyszalem ze jest jakis problem z serverami i mozna grac tylko na prv, czy odpalajac gre wyswietli mi sie lista serverow i bez problemu bede mogl np. wbic na polski server ?
    3. Moze macie jakies swoje zastrzezenia co do BF3 co warto lub czego nie, chetnie dowiem sie co na ten temat myslicie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Tak + online pass, który znajdziesz w pudełku z grą.

2. Nie powinno być problemów z wyszukiwaniem serwerów. Zniknęły tylko te "dedykowane".

3. Jak powszechnie wiadomo, wszystko zależy od gust klienta. Jeśli walka z wykorzystaniem pojazdów Ci się podoba, to ta gra jest dla Ciebie.

4. kondzio

kondzio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O fajnie, że taki temat powstał. Nie grałem jeszcze w Battlefield 3 i chciałem aby gra była maksymalnie przyjemna. Są już 2 dodatki i coraz bardziej opłacalny staje się zakup Battlefield Premium... Czy na mapkach z dodatków gra dużo osób czy znacznie mniej niż na standardowych? No i czy są dobre i dają dużo zabawy ? :)

Ps. extra pytanie: Battlefield Premium nie zawiera online pass'a co nie? Byłoby miło :D

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ogólnie wychodzą teraz kolejne dodatki więc jeżeli planujesz sporo grac w BFa zaopatrz się w premium. Są tam wszystkie (wydane dotąd i te jeszcze nie wydane) dodatki.

6. dj_carl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ale czy zeby zakupic premium konieczna jest podstawa ? Czy można odrazu kupic premium i czy dysk 20 Gb starczy ?

7. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak, dysk 20GB bez problemu wystarczy.

8. dj_carl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czyli kupuje w sklepie podstawe i potem w markecie premium i mam ful pakiet ? To najlepsze rozwiązanie ?

9. miczu71

miczu71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dokładnie tak

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

10. priboj

priboj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Co do BF-ka to jak lubisz grać pojazdami latającymi, pływającymi i jezdzącymi to polecam gorąco. Serwerów jst pełno - teraz tylko te prywatne ale jest tego full.
    Jesli nie masz wersji limitowanej to polecam Premium - masz wszystke 5 dodatków + bonusy (4 dodatki dopiero wyjdą - pierwszy za tydzień).

Ja mam od samego poczatki BF3 i gram prawie codziennie - jak tylko żona pójdzie spac :)

11. dj_carl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mi sie bardzo podoba system odblokowywania nowych ulepszeń, system rang. Lecę do sklepu po br pogram troche na podstawie a potem kupie premium ;) dzieki za info i wielka pomoc ;)

12. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może to głupie pytanie , ale gdzie można dostać ten Bf3 Premium i jak to wygląda? Jest to jednorazowy zakup , który mi daje wszystkie dodatki oraz ile to kosztuje ?
    Z góry przepraszam , możliwe , że te pytania są beznadziejne , no ale ja tego niestety nie wiem .

13. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Xbox Live - ok. 150zł

14. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli rozumiem , że użytkownicy PC nie mogą dostać usługi premium ? I czy na na xboxie można dokupić dodatek Back To Karkand bez tego premiuma za 150zł ?

Wczytywanie...

Poleć forum