Battlefield 3 - > Multi a czułość

Terry

Banned
Siema ;P

Mam trochę takie głupie pytanie bo zaczynam po raz kolejny znów grać w BF3 na xboxie oczywiście multi i nie wiem na jakiej czułości od razu zacząć uczyć się 'celować'. Polecacie na niskiej czy wysokiej tzn. na jakiej wy gracie. Jak wbiłem na server to ludzie wymiatają jeśli chodzić o pada.... Następnie gdy daje opcję SERWERY wyskakuje komunikat "Wyłączono zawartość tworzoną przez użytkowników. Wynajęte serwery z taką zawartością nie będą wyświetlane" i prawie wszystkie serwery nazywają się SERVER[.........] i nie mam jak znaleźć po nazwie jakiegoś polskiego serwera :(.
 

Terry

Banned
@Up

Głównie mi chodzi o problem z tymi nazwami serwerów.
 

maczosito

Banned
hmm. ja gram na czułości tak 1\4 paska jeżeli chodzi o piechotę
maksymalna czułość gdy gram pojazdami np. samolot czy czołg

a zapraszam na serwer o nazwie Polski serwer tim cygański wóz
 

Terry

Banned
Ok dzięki, tylko mi chodzi dokładnie o to że jak mam znaleźć server jeśli prawie wszystkie nazywają się np. "SERWER [145345346235]" różnią się tylko liczbami.
 

maczosito

Banned
Liczbami oznaczone są oficjalne serwery DICE, a każdy z graczy może mieć własny serwer oczywiście za odpowiednią opłatą
 

kubax360

Użytkownik
Użytkownik
niedługo będzie Ci wszystko latało, też tak miałem z tymi serwerami :) możesz np dostać zaproszenie od znajomych którzy grają na jakimś serwerze i normalnie wejdziesz ;) tylko oni będą widzieli nazwę, opis itp, a ty tylko numer :D
a czułość na piechotę jak zaczynałem grać miałem 1/4 paska i jak zaczynało mi jakoś iść to zmieniałem na większą, dostawałem po tyłku bo nie mogłem wycelować, ale stopniowo coraz większa i teraz najlepiej mi się gra tak prawie na maksa :)
 

Do góry Bottom