1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 Multi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yahuar, Grudzień 5, 2012.

1. Yahuar

Yahuar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, Mam pytanie dotyczące Battlefield 3. Mianowicie zastanawiam się nad jego kupnem i chciałbym wiedzieć jaka jest ( i czy w ogóle) różnica między ilością graczy na samej podstawce, a na premium.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Nie ma żadnej różnicy

1 osoba to lubi.
  4. Yahuar

Yahuar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok rozumiem :) A co do graczy raczej spora czy zdarza się, że trzeba czekać z powodu braku graczy ?

5. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Sory, ale średnio rozumiem ten temat :p Battlefield 3 Premium to usługa dzięki której możesz pobrać nowe mapy, a wersja gry Battlefield 3 - Premium Edition ( http://www.gev.com/wp-content/uploads/2012/09/image00135.jpg ) to zwykła gra, która dodatkowo zawiera kod na usługę Premium ( Battlefield 3 Premium )

Na konsolach max graczy to 24, a w przypadku map z dodatku Close Quarters maksymalna ilość graczy wynosi 16. Graczy w Battlefield 3 nie brakuje ;)

1 osoba to lubi.
  6. Yahuar

Yahuar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorki :d Może trochę źle to wszystko ująłem. Chodziło mi o to, czy na samej podstawce bez dodatkowych map zawartych w DLC dalej gra sporo osób :) Jednak wszystko co chciałem wiedzieć właśnie wyjaśniłeś.
    Dziekuje ;)

Wczytywanie...

Poleć forum