Battlefield 3 - na 2 osoby?

towek

Banned
Witam, mam xbox 360 i chciałbym zakupić BF3...
Mam 2 pady, więc chciałbym grać z bratem na jednej konsoli...
Czy jest taka opcja, żebyśmy razem grali na jednej kosnolce?
 

President

Użytkownik
Użytkownik
Tak można grać kooperacje :) Będziecie mieli przy niej nie złą zabawę właśnie dla 2 graczy z 1 konsoli czy też XBL
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po pierwsze to zły dział a po drugie to NIE!
 

President

Użytkownik
Użytkownik
Rob!N_PL
Proszę cię, nie wiesz nie wypowiadaj się. Istnieje kooperacja w BF3 i może on spokojnie grać z bratem.

DOG29:
W tabeli kar nie ma czegoś takiego jak warn za "kłamstwo". Po drugie nie jestem twoją niańką. Następnym razem używaj opcji report z głową... :p
 

towek

Banned
President Dzięki . :)
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Jaką zabawe ? Ze strzelania do tępych przeciwników ? Ahh . Akurat misje coop są lipne totalnie . Jedna polega na pilotowaniu śmigłowca a drugi strzela . Gdy byłem w roli strzelca to usypiałem strzelając do białych punktów na ziemi. Głupie to i słabe. Jak masz grać to graj multi.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rob!N_PL
Proszę cię, nie wiesz nie wypowiadaj się. Istnieje kooperacja w BF3 i może on spokojnie grać z bratem.
Toś mnie teraz rozbawił wszechwiedzący mistrzu. Owszem Coop istnieje ale nie na jednej konsoli. Wystarczy wpisac w necie Battlefield 3 Split Screen i wszystko jasne.Towek - słuchaj presidenta to będziesz zimą w trampkach chodził...
 

towek

Banned
Rob1n a jest Split Screen na Xbox 360? Znaczy, czy w BF3 jest taka opcja ?
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rob1n a jest Split Screen na Xbox 360? Znaczy, czy w BF3 jest taka opcja ?
No chyba napisałem że nie ma. Coop przez neta , multi albo singiel.
 

towek

Banned
Eh... Szkoda ;// W takim razie zainwestuję w CoD MW 3, tam jest opcja Split Screen ;)
 

Do góry Bottom