1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 na konsolach prawie w HD

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Wrzesień 7, 2011.

1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Zatem podczas rozgrywki na górze i u dołu ekranu zobaczymy czarne paski. Dlaczego? Johan Andersson ze studia DICE twierdzi, że to dla naszego dobra.

Andersson za pośrednictwem Twittera poinformował, że Battlefielda 3 na Xboksie 360 i PlayStation 3 zobaczymy w rozdzielczości 1280 na 704 piksele. Zdaniem pracownika DICE pozwoli to zwiększyć wydajność i zaoszczędzić trochę pamięci. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że gra będzie generować 30, a nie 60 klatek na sekundę, tak jak na przykład Call od Duty: Black Ops.

Battlefield 3 trafi do sklepów 28 października. Grę, w Edycji Limitowanej z licznymi bonusami, możecie zamówić w sklepie gram.pl.

źródło: Battlefield 3 na konsolach prawie w HD - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Na pewno to 16 pikseli tak wpływa na płynność, że szok. :p Coś tu śmierdzi. Mogli tak przestawić rozdzielczość, aby zachować proporcje 16:9 w pełnym ekranie, ale tak było wygodniej zapewne. :p

4. Patrox

Patrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W sumie mogli dać nieco niższa panoramiczna rozdzielczość, ale na TV można samemu ustawić rozmiar obrazu.
    Czekam na gameplay z trybu multiplayer na konsole, może być nawet wersja na PS3 :p
    A tak na marginesie fajny Avatar strusic :)

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Bedziemy sie czuc jak w kinie :p Mogli zrobic jeszcze grafike monochromatyczna. Chcemy nast generacje!

6. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Jak tak dalej pójdzie to będą wstawiać czarne pasy również po bokach obrazu.

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    O całe 16 pikseli za mało , nie ma mowy , nie kupuje!
    A tak na poważnie to mogliby przestać już pie**olić o tej grze , tylko wydać ją . Sam ocenię czy to takie cudo , bo najpierw obiecywali gruszki na wierzbie , a im bliżej premiery to coraz więcej taki kwiatków słyszymy.

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nie dość że już mam paski na monitorze (16:10) to będę miał je jeszcze większe... -.-

9. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Pecetowcy już nawalili w gacie ze szczęścia :)

10. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    coraz to dziwniejszych rzeczy się dowiadujemy na temat BF3. Ja chce zobaczyć wersję beta na konsolach i to mi na razie wystarczy!

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    To jest specjalny efekt by nadać grze filmowości i poczuć się jak w kinie :D

12. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ciekawe czy nie będę widział paru centymetrów obrazu bo kiedy przerzuciłem się na Slima, to pasy mam w każdej grze. Co prawda obraz jest lepszy ale jak mam mieć jeszcze większe pasy to nieciekawie ;/

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jakie pasy men, xbox skaluje. Ja na swoim tv mam ustawiona natywna rozdzielczość nigdy pasow nie mialem.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

14. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przypomniala mi sie pewna reklama ze "prawie" robi duza roznice hehe.

15. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Lol przecież 720p to jedynie HD Ready, a nie pełne HD :)

Poza tym zaskoczenia nie ma - co druga gra na Xbox'a nie ma nawet pełnego HD Ready...

16. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    W sumie wk*rwiają mnie takie informacje od producentów. Człowiek spokojnie czeka sobie na premierę , karmiony coraz to ciekawszymi zapowiedziami czego to w grze nie będzie . I to od samych twórców. Liczy , że to co mówią rzeczywiście znajdzie się w grze , a tu proszę:
    - gra będzie podobna na wszystkich platformach ( po pewnym czasie dowiadujemy się , że to PC jest platformą priorytetową i to tu gra będzie najlepsza )
    - gra będzie najładniej prezentować się na PC , ale zabawa na wszystkich platformach będzie identyczna ( po pewnym czasie sprostowanie , że na PC będą większe mapy i większa ilość graczy)
    - będzie możliwość przejścia kampanii we dwóch ( dopiero po pewnym czasie dodają , że jedynie przez sieć...)
    - multi na PC dla 64 osób , na konsolach 24 ( oczywiście później mówią , że 64 graczy to tylko w jednym trybie...)
    - tryb singleplayer starczy na więcej niż u konkurencji , dokładnie 12h ( niedawno dowiadujemy się , że fabuła nie może być nudna i ciągnąć się tak długo dlatego lepiej będzie jak dadzą 6h..?)
    itd.
    Dodać do tego głupie pierdoły , typu 30kl/s (które według nich jest lepsze od 60...wtf..) i teraz brak 16 pikseli dzięki , którym uda się utrzymać płynność .
    Po co to? Nie zapowiadaliby cudów to nie oczekiwałbym tych wszystkich rzeczy. Mam jeszcze trochę własnego mózgu i wiem , że fabuła w FPS'ach jest krótka , że konsole swoje szczyty osiągnęły i nie ma co spodziewać się super grafiki w 60fps , że PC jest dużo bardziej mocniejszy.... Wystarczy pokazać mi gameplay z każdej platformy ( z X360 też , DICE) i już wszystko będzie jasne.

17. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Macie swojego idealnego Battlefielda. 30 klatek na sekundę (chociaż to nie wada), "prawie HD", 2 płyty DVD... Co jeszcze? Czekam z niecierpliwością na kolejny news o BF3... A już byłem przez chwilę prawie pewny pre-ordera BF3, teraz wiem że na pewno poczekam przynajmniej na 2 tyg. przed premierą.

18. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Mało tego, gra będzie wydana na 2 DVD! Nie mam pojęcia skąd tyle kontentu, żeby rozmieścić to na dwie płyty.

19. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Niestety kolejny minus dla gry.. nie dość że gram na 22 calowym monitorze to jeszcze pole widzenia zostanie zmniejszone.

Jednak pamiętam, że przy moim monitorze na Xboxie miałem pasy nawet w dashboardzie, a na PS3 działa fullscreen. Może uda się je jakoś wyeliminować... :D

20. skonio

skonio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aleksandrów Ł.
    Nie przesadzajcie:eek:

21. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    OmG przynajmniej nie dostaniemy BBC2 z nowymi mapami i kilkoma broniami :)

Wiec spokojnie panowie gra i tak będzie za.....sta

Wczytywanie...

Poleć forum