1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 na PC = GRA / Battlefield na konsole = Demo?!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez 5HOOGUN, Listopad 24, 2011.

1. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    :mad:Już wyjaśniam o co mi chodzi;

Mam nieodparte wrażenie, że B3 wydane na konsole to demo prawdziwego Battlefielda. Najbardziej irytująca kwestia wdł. mnie to BRAK MOŻLIWOŚCI GRANIA NA SERWERZE GDZIE ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ 8 GRACZY - wdł. mnie to paranoja!! W B3 w wersji konsolowej mamy możliwość dołączenia do dowolnego serwera z listy, nawet do pustego (a takich jest dziesiątki) lecz nie mamy możliwości grania.. pytam się gdzie w tym sens!? Czemu nie mogę polatać sobie jetem z kumplem dla zabawy, albo testować nowe opcje kustomizacji broni?!

Kolejna irytująca sprawa, to fakt że na serwerze może być max 24 osoby, a na PC 64!! Naprawdę zrezygnowałbym z grafiki i pozostawiłbym ją na dającym satysfakcje poziomie z BadCompany2, a zamiast tych wszystkich chorych błyskotek dałbym możliwość wykorzystania map - szczególnie w trybie podboju. Obecnie przy 24 graczach jedyne mapy na których tak naprawdę toczy się rozgrywka to Operacja Metro i Wielki Bazar (z uwagi na ich wielkość). W mapach gdzie dysponujemy ogromnymi przestrzeniami znalezienie wroga graniczy z cudem! W podboju akcja ma miejsce tylko przy przejmowaniu flagi (i to nie zawsze !)

Naprawdę frustracja moja jak i moich kolegów grających ze mną na konsoli sięga zenitu...

Ktoś jeszcze ma podobne odczucia?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    O czym Ty mówisz, z jakiej grafiki rezygnować... ;d ta gra moim zdaniem na konsolach nie ma grafiki i nie ma już z czego tu rezugnować

4. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    .
    szymona96 - rozwaliles mnie tym postem .
    5HOOGUN - sprzedaj swojego X'a i kup lepszego PCta i graj na kompie :)
    Dla mnie BF3 na konsoli to porazka a na PCta po prostu bieda. Nie jestem ani fanboyem CoDa ani nic takiego, po prostu zrobili wielka kampanie reklamowa dla kiepskiej produkcji :)
    A co do mozliwosci - niestety konsole nowej generacji dorownuja w tym momencie komputerom straszej generacji i tyle :p Inne obciazanie laczy, slabsza moc obliczeniowa no i koszty - nie wiem dokladnie ale slyszalem ze na PCta serwery dedykowane stawiasz samemu a na konsoli utrzymuje je wydawca, czyli jak przyjedzie czas na BF4 to koniec grania w BF3 (nie chce sklamac ale jestem prawie pewien o tym, ze na PCta serwery stawia sie samemu).

5. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    No, konsole były mocne tak 2-3 lata temu, teraz niestety komp za 1300zł je przewyższa i już pociągnie wszystko co na nią wyjdzie, to na 100%. Ale z drugiej strony za półtora roku może wyjść nowa generacja za jakieś 2000zł i to jest dylemat ;D

6. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Nie samym BF'em człowiek żyjem, granie na kompie w pozycji siedzącej zamiast wygodnego leżenia przed konsolką to dla mnie porażka..

Dodam jeszcze że w BadCompany 2 dało się grać 1vs1 na serwerze i nie było z tym problemu, teraz się nie da, a serwery i tak stoją puste (można je zobaczyć w liście serwerów)

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Taki dobry jesteś że "rozwalisz" się na kanapie i masz ratio powyżej 1.0 ? Jakoś w to nie wierzę, na pewno też się garbisz grając na konsoli żeby mieć lepsze staty, tak samo nikt Ci nie każe na PC całe dni siedzieć przy komputerze, jakoś w BF3 gram na PC i problemów z kręgosłupem nie mam.

A co do twojego tematu zawsze możesz zakupić Battlefielda na PC gdzie dostaniesz pełnowartościowy towar. Człowiek zawsze ma wybór.

8. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Tak rozwalam się na łożu w komfortowych warunkach i nie odpowiada mi granie w pozycji siedzącej, i nie pisałem nigdzie o całym dniu, czytaj uważnie.
    Poza tym nigdzie nie napisałem, że człowiek nie ma wyboru - napisałem tylko, że wdł. mnie to okrojony produkt i chciałem poznać zdanie innych. Odpowiadając odnoś się do tematu, a nie twoich filozofii :)

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zawsze możesz wrócić do Bad Company 2 :) Ja nie mam problemu ze znalezieniem wrogów na dużych mapach :)

10. spike1314

spike1314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    A ja mam podobne zdanie do 5HOOGUN. Ogromne mapy na których praktycznie nic się nie dzieje, gdzie walka 2 vs 2 w trybie conquest to już normalnie bitwa. W porównaniu do BC2 to zdecydowany krok w tył (na konsolach).
    Do tego na mapach bazar i metro walka w bardzo ograniczonych przestrzeniach, gdzie przez brak możliwości niszczenia ścian taktyka sprowadza się do walki o jedną centralną flagę (chaos i rzeźnia w jednym). Osobiście zawiodłem się na BF3 w multi.

11. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
  12. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Tylko na pcty to jest kosmiczne do odpalenia, ja na single np. moge grac dosc plynnie na medium a odpale multi dam wszystko na low, rozdzialke nawet zmniejsze sporo i niby gra chodzi plynnie ale co jakies 5-15sec jest 1-2sec scina, np. zaczyna ktos do mnie strzelac i lag . szkoda ze wersji pc nie zamieni nikt takiej na ps3 ;d

13. TommyMoneta

TommyMoneta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NL
    Dzieciaki, czego oczekujecie od starej konsoli. Gra jak gra, dobra grafika, dobre mapy (mniejsze wersje tych z PC), mega grywalność. Pretensje do microsoftu, że 6 lat temu nie wsadził 8 rdzeniowego procka i mega grafiki. Zresztą do kogo ja piszę lol

14. spike1314

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    A kimże to jest Pan TommyMoneta, że wyzywa innych użytkowników od dzieciaków? Właścicielem jedynie słusznej opinii, ajatollah gier?! Może się przedstaw napisz ile masz lat, od kiedy grasz i na czym już grałeś. Moim zdaniem każdy kto zagrał w BF3 ma takie samo prawo jak Ty do przedstawienia swojej opinii niezależnie czy ma 16 czy 60 lat. Zresztą lol sugeruje że jednak bliżej ci do tej niżej wartości niż drugiej, bo widzisz mnie już bliżej do 60 niż do 16 a dokładniej o jeden rok bliżej (zgadniesz ile mam lat?)

15. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mnie również 24 os. i małe mapy frusrowały, dlatego tę grę wymieniłem, która wg. mnie na konsolach jest niegrywalna.

16. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    teraz to mogę kupkę już zrobić, kod live wykorzystany i gra pójdzie za 120 zł w porywach.. do tego kupione 6m live z myślą o BF3

17. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    nic tylko narzekacie cieszcie sie ze wogole zrobili na xklocka ta gre bo gdyby nie zrobili to był by wielki placz ...

18. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Wtedy bym nie wydał 200zł na wersje demonstracyjną gry z PC, w ogóle bym nie płakał..

19. TommyMoneta

TommyMoneta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NL
    Kolegi szukasz, że zadajesz takie pytania? Wyraziłem swoją opinię, jeśli cię to boli to wiesz czyj to problem.

/Może jakbyś kupił grę, podszedł byś do niej inaczej. Zdanie piratów na temat jakości gier akurat ma dla mnie zerowe znaczenie, więc płyń z nurtem chłopcze ->

20. spike1314

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    No widzisz Tommy znowu się mylisz, po pierwsze nie jestem dzieckiem po drugie mam oryginał po trzecie mam K/D dwa razy większe od Ciebie:

Zwróć uwagę, że specjalnie dla ciebie dodałem pozdrowienia:

Edit: link do statystyk usunięty...

21. TommyMoneta

TommyMoneta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NL
    Na przerobionej konsoli masz oryginał? Jeśli to prawda to wielki respekt! Jeśli zaś chodzi o ratio to podchodzę indywidualnie do BF3 - latam helikopterem, działam z ukrycia, w mojej grze nie chodzi o staty. Rozwal mnie na ziemi, za to w powietrzu nie masz szans.

/zerkając w twoje staty masz dopiero 12lvl i grasz na ps3, więc masz oryginał i raczej słabe doświadczenie (myślałem że pokażę ci gdzie jest twoje miejsce).

Wczytywanie...

Poleć forum