1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 na PS3 i obniżone parametry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez mat1210, Czerwiec 20, 2011.

1. mat1210

mat1210 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Rozdzielczość 720p i sztywne 30fps - tak będzie prezentował się Battlefield 3 na PlayStation 3. Dla wielu graczy to cios w serce
    po tym jak karmiono ich przepiękną oprawą podczas wszystkich gameplayów. Z PC.

Pisaliśmy już o tym, że gracze są poirytowani tym, że Battlefield 3 na PlayStation 3 wygląda gorzej, niż na PC-tach. Dziwnie by było,
    gdyby sytuacja była inna, ale gdy gracze są rozeźleni, to ktoś sprawę musi wytłumaczyć. Głos zabrał więc ponownie Johan Andersson:
    Na poparcie swoich słów Andersson przywołuje jedną z gier konkurencji:

No tak, tylko wszystkie gry z serii Call of Duty trzymają na konsolach aż 60fps.

Czy takie wytłumaczenie wam wystarcza?
    Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Przecież większość gier ma takie parametry, tylko CoD i Halo mają mniejszą rozdziałkę od 720p, a Black Ops na ps3 nawet 50fps nie trzyma :p

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    30 fps wystarczy, ja w BF2 na starym PCcie miałem 15 i grałem :) Jednak jakby nie patrzeć MW3 ma sztywne 60fps i jest to zaleta.

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    ,,Gracze peesowi liczyli na taką samą jakość jak na PC'' - Normalni to oni nie są , chcieli 1080p i 60fps? Ha , ha...
    Będzie standardowo jak z każdą grą - 720p bez aa i 30fps z dropami , na więcej nie liczę. A zagram napewno , bo i tak zapowiada się super.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja tam nie oczekuje żadnego większego WOW na konsolach tylko niech już w końcu wyjdzie na X360 :) .
    Na PC kiedyś grało się w COD 2, które strasznie mi wtedy na zrywało, no ale pal licho grało się tak i tak :)

Nie mogę się już doczekać wersji na X360, teraz jest tylko mowa o PS3 a co z Xboxem ? :(

7. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Wypowiadali się, że BF 3 ma byc taki sam na Xbox360 jak i PS3, jedyna róznica grafiki może być jak wrzucą na innych odbiornikach filmiki z tego i tego i że niby ps3 lepsze czy xbox lepszy itp.

8. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Otóż to! Napalać się na orgię graficzną już trochę nie wypada. Ja nie jestem jakoś rozpieszczony przez wizualia w grach. Również grałem lata temu w Call of Duty 2 w 1024x768 na średnich i ze sporymi zwolnieniami....i mimo to grało się , a nie liczyło pixele , he , he...
    Prawda jest taka , że jeśli mam do gier tylko X360 to nie mam na co narzekać , bo i tak dostanę najlepszą możliwą jakość na tę platformę. Nie mam super pc , ani PS3 to i nie będę miał co porównywać...
    ''Czego oczy nie widzą , tego sercu nie żal'' jak to mówią.

9. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Szkoda gadac. Z tyloma fps to sie nie da patrzec na obraz...

Dla mnie moze byc. Gra przy 30 fps dziala dosc plynnie, chociaz widac roznice przy 30 a 60.

10. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    zal jak CHU* :)

dla mnie to i tak duzo jak na taki stary sprzet...
    niech sobie pograja w BF'a 3 na 5-6 letnim komputerze napewno uzyskaja 30fps i takie detale :) pozdrowienia dla zirytowanych graczy :D

liczy sie grywalonosc... jak chca popatrzec na grafike to niech se 3DMark'a wlacza
    a po drugie to mi sie np lepiej gra na konsoli w takie gry niz na kompie :)

11. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Co za głupi news chyba dla głupków każdy wie jak bedzie to na pc i konsolach wyglądać i nie ma co się kłócić że na pc lepiej bardziej bedzie wyglądać bo to wiadome . Ludzie konsole mają nasze mają 4 letnią technologie ,którą pc teraz przegoniły . Ale i tak jak już mówiłem bf3 na konsolach wygląda genialnie i nie warto wydawać 2,5 tys. żeby w to pograć ja wole za moje usiąść z padem i staruszkiem X ,włączyć gre która wygląda genialnie i mam w d**** czy mam słabszą rozdzielczość czy nie . Gram na telewizorze za 200 zł LCD i mi to pasuje . Nie potrzeba mi 60 cali czy ile żeby sie podwartościować kilkoma lepszymi detalami , ostrością obrazu których zwykły gracz taki jak ja nie zauważy i bedzie sie cieszyl z tego w co gra

12. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Hehe ja to samo, pamiętam jeszcze jak musiałem ustawić wszystko na low i do tego na DirectX 7, bo na 9 to miałem jakieś 10fps (a był to laptop z 2007r, bo na starym PC to GTA VC czasami mi przycinało :)).
    Tak więc te porównania wersji PC'owej do konsolowej w ogóle nie mają sensu, niech pokarzą Battlefielda uruchomionego na komputerze z przełomu 2005/2006 z ustawieniami graficznymi takimi jak na konsoli... ojjj coś mi się wydaje, że ujrzeli byśmy niezły pokaz slajdów. Także 30 fpsów jak na taki już trochę "dziadkowy" sprzęt jest w zupełności wystarczalne.

13. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Chyba nikt nie myślał, że gra na wszystkich platformach będzie 1:1:1 :) Niektórym 30 klatek w ogóle nie przeszkadza, innym tak. Dla mnie jest to widoczne i czuje to podczas poruszania i celowania, ale zdążyłem się przyzwyczaić. Niektóre gry potrafią ładnie to zatuszować, mam nadzieję, że tak samo będzie z BF3, bo w bad company 1, było to tak widoczne, że nie dało się dobrze wycelować (nie wiem, jak ludzie mogą grać tak na multi :D).

14. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jak się nie podoba niech nie kupują, jaki problem?

15. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Masz rację ja na pewno zagram. Wiadomo że PC wyprzadzają konsole pod względem grafiki bo komputer co chwila można ulepszać a konsoli niestety nie. Al mi to nie przeszkadza bo dla mnie osobiście
    lepiej się gra na konsoli niż na PC. Nie przywiązuje dużej uwagi na grafikę, liczy się grywalność.

16. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    moze i lepiej na kompie wyglada, ale co z tego. Trzeba miec igłe zeby sie nie zacinalo nic a nic i grac na full`a. Na konsolach moze byc obnizona bo konsole te maja pare dobrych lat a i tak sie nic nie zawiesi i mozna sobie grac bo bólu. ;))

17. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a mnie ciekawi co lepiej wygeneruje fizyke. znowu pc? wszyscy o grafie, ale latajace odlamki i dosyc realistyczne wybuchy tez ladnie wygladaja. jezeli mowi sie ze ps3 jest jednak wydajniejsze od klocka to nie rozumie czemu gry na nią sa obcinane.

18. bitwek

bitwek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    sądzę że gra będzie się lepiej prezentować na Xbox (mówiąc PS3 a Xbox 360) .. tak jak wyszedł Crysis 2 .. widzieliście jak wygląda na PS3 ?? obraz jest jakoś kilka procent rozszerzony, łatwo to można zobaczyć jak się patrzy na celownik czy coś tam, bo nie jest okrągły

także sądzę że na Xbox 360 wyjdzie im lepiej ta gra niż PS3

----------------
    zaraz pewnie zostanę zjechany ale to jest moje zdanie

19. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Biedne hamburgery naoglądały się filmików z PC i myśleli, że zobaczą takiej samej jakości na konsolach i płaczą ;/ Oni chyba nie wiedzą, że PC można tuningować praktycznie co parę miesięcy...

Osobiście niby odczuwam różnicę 30 a 60 fps, ale w żadnym wypadku mi to nie przeszkadza, jeżeli te 30 fps jest stałe (Np. jak w BC2). Także nie biadolić mi tu i dawać mi tu zaraz BF3 .

20. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Wiadomo gracze PS3 sądzą że procesor jest najważniejszy a niestety nie od procesora ważniejsza jest karta graficzna która powinna być mocniejsza od procesora a w PS3 jest na odwrót tylko pytanie po co ??? Skoro w PC starczają słabsze procesory niż ten w PS3.

Wczytywanie...

Poleć forum