1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 na RGH (2DVD?)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MifuNTM, Sierpień 15, 2012.

1. MifuNTM

MifuNTM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pobrałem druga płytę Battlefielda 3, skopiowałem na dysk i jak chce odpalić Single Playera to pyta mnie o DVD1.
    Kupilem xboxa z kilkunastoma grami na dysku i wszystkie gry zostały wypakowane z ISO do folderow programem Xbox Image Browser
    a później skopiowane na dysk w konsoli i tak działają, wiec jeżeli pobiorę pierwszą płytę Battlefielda to wrzucić tak samo na dysk jak druga aby poszło?

Dodam ze nie mam na konsoli XexMenu ani nic podobnego. Jest tylko FSD i jego manager plików.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Żeby grać na singlu musisz z jednej płyty wyciągnąć folder content z teksturami HD one są chyba na DVD1 a DVD2 to singiel.

4. MifuNTM

MifuNTM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I zawartosc wrzucic na HDD:/Content/0000000000000000/ ???

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak

Wczytywanie...

Poleć forum