1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 na skróty - kup wszystkie ulepszenia

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 28, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Przed premierą Battlefielda 3 EA zapowiadałi, że na odblokowanie wszystkiego w grze potrzebne będzie 100 godzin. Teraz wystarczą jedynie dolary.

Umożliwia to nowa aktualizacja gry Battlefield 3, którą mogą się już cieszyć posiadacze konsoli PlayStation 3. Prócz standardowych poprawek mających polepszyć jakość rozgrywki oraz możliwości wynajęcia serwera i dostosowania go do własnych potrzeb znalazła się jednak jeszcze jedna ciekawa opcja - możliwość wykupienia specjalnych pakietów odblokowujących wszystkie bonusy, które do tej pory mozolnie zdobywało się podczas rozgrywki.

Nie trzeba chyba dodawać, że możliwość wykupienia wszystkich bonusów wzbudziła wielkie kontrowersje wśród graczy, którzy spędzali całe dnie żyłując poszczególne statystyki dla jakiegoś osiągnięcia. Teraz wystarczy nieco gotówki, by móc zakupić jeden z dziesięciu pakietów odblokowujący bonusy. Można zacząć np. od odblokowania wszystkich pojazdów lub broni, albo od razu odblokować dosłownie wszystko.

Skąd pomysł na takie rozwiązanie? Twórcy gry tłumaczą, że ma to zamazać różnice pomiędzy weteranami, a tymi, którzy dopiero teraz zasiadają do gry. Możliwość odblokowania bonusów na pewno spodoba się także wszystkim tym, którzy w Battlefielda 3 grają casualowo, a nie chcą czuć się gorsi od innych tylko z powodu mniejszej ilości czasu na granie.

Aktualizacja pojawi się oczywiście także na PC i Xboksie 360, ale jej dokładna data premiery na tych platformach nie jest jeszcze znana.

źródło : •• Battlefield 3 na skrĂłty - kup wszystkie ulepszenia

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Dzięki pieniążkom można mieć wszystko, tylko czy to daje satysfakcje?
    Bogate dzieciaczki będą lamiły z najlepszym sprzętem.

4. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    "Skąd pomysł na takie rozwiązanie? Twórcy gry tłumaczą, że ma to zamazać różnice pomiędzy weteranami a tymi, którzy dopiero teraz zasiadają do gry" Sama nazwa tłumaczy - WETERAN. Jest to pełna niesprawiedliwosc dla tych którzy kupili gre wcześciej, ponieważ oni musieli na to zapie*dalać fragami, a nowi teraz zapłacą 2 dolce i mają na wstępie M98B. Może w czerwcu przy okazji nowego dlc, będziemy mogli za "symboliczną" opłatą kupić range stulewelowego pułkownika żeby nowi nie czuli się gorsi ?

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz

co za bzdura. jeśli chcą zamazać te różnice to niech zbalansują bronie, a nie dzielą graczy na biednych i bogatych..

6. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    To tak jak kupić nową grę i dokupić do niej Save 100% - głupota :)

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    EA sobie strzela w stopę takimi akcjami. Nie mniej, nic teraz nie zepsuje mi dobrego humoru po zmianach, które wnosi patch :)

8. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    wszystko co osiągnąłem w grze to tylko dzięki mnie tylko wtedy daje mi to satysfakcje , bezsens z tym kupnem

9. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie wiem co wam to przeszkadza powiedzcie mi co dają te wszystkie bronie większego skilla ? Bronie nie odgrywają żadnej większej roli (tak są lepsze i gorsze ale nie są to tak kolosalne różnice może z wyjątkiem usas-a)

10. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Przynajmniej będzie można podnieść rozbudowany zestaw z trupa takiego skróciarza, a nie jak to czasem bywa, podnosisz pustaka. Trzeba widzieć pozytywne aspekty hehe.

11. szymon217

szymon217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Okolice Gdańska
    Według mnie to bez sensu większą frajdę daje odblokowanie tego w grze :fat:

12. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Brawo! Latałem jetem przez dwie godziny, by odblokować te durne rakiety. Kolejne kilka godzin, by odblokować kolejną snajperkę itd. I teraz ktoś sobie to wszystko kupi? A takie tłumaczenia to niech sobie w d*pe wsadzą. Mnie to nie interesuje, to czują casuale, musi być jakaś sprawiedliwość. Jestem rozczarowany :frown-new: .

13. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To zabija cały feeling rpgowego elementu w multi. Nie ma to jak to uczucie, gdy łapiesz nową giwerę, nie wiesz jak się nią strzela, jaki ma odrzut, jakie serie powinny latać, broń bez celownika, przybliżenie i tak daje zoom x1 i jazda... pierwsze zabójstwa są magiczne, zero skilla, na czuja, nie wiadomo jak się broń zachowa, ile trzeba ładować ołowiu by przeciwnik padł... a potem montowanie gadżetów pod swój styl gry... mmm to jest to! I za darmo!

14. RAKUPL26

RAKUPL26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    ***** Panowie i Panie ( o ile sa na tym forum jakieś) jak ktoś nie będzie chciał tego kupić to nie kupi jak ktoś będzie się chciał pomęczyć to się pomęczy a nie pójdzie na łatwiznę. Trudno takie czasy wszystko zależy od pieniędzy :(

15. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    EA wyrusza w stronę Activision :)

16. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W BC2 też były takie kity do kupienia, a EA teraz to wydało, bo kasy im mało, a kolejne DLC dopiero w czerwcu :D Poza tym bronie mocniej kopią, casuale nie ogarniają to myślą, że to wina lipnej bronie i kupują nowe.

17. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Takie kity powinne być dostępne dopiero po jakimś roku od premiery gry, a nie po 5(?) miesiącach...
    Wszystkie unlocki w 100h? o_O ciekawe w jakiej bajce... Mam ugrane już ok. 150h i na full mam odblokowane tylko 2 klasy i czołgi :p
    Nie mówię już o wszystkich dodatkach do poszczególnych broni, bo to już raczej pod kosmos podchodzi... :D
    Ogólnie leje na to :D
    Nooby kupią grę, potem kity i im się szybko znudzi... :p
    Zero frajdy z takiego ''latania na skróty''.

18. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    to po jakiego wała robie te wszystkie wyzwania jak ktoś może za kase to kupic??
    Troche mnie to irytuje...

Z*ebali całą zabawe.

Niesprawiedliwość i tyle :p

19. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Bez przesady, Draiger ;)

W sumie nie byłoby to głupie w kwestii broni, bo co za różnica, czy ktoś ma od razu wszystkie bronie, czy nie? Ale jednak pojazdy powinny zostać 'standardowo', tu trzeba się ostro postarać, żeby wszystko odblokować.

20. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    tak jak pisał kolega wyżej nie chcesz nie kupuj :) oczywiscie ze wiecej radochy daje zdobywanie samemu
    w BF BC2 tez jest przeciez mozliwosc zakupu wszystkiego :)

21. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie satysfakcja się liczy a nie nowe bronie, ja i tak biegam z m16 a3/4 i aks74u i więcej broni mi jest nie potrzebne, no i tak jak piszą inni nie chcesz nie kupuj, proste.

Wczytywanie...

Poleć forum