1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - nagrywanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez o0rozek0o, Luty 9, 2012.

1. o0rozek0o

o0rozek0o Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wejherowo
    Siema, jeszcze nie mam żadnego problemu z nagraniem tej gry, ale pytanie brzmi: na czym polega nagranie jednej gry na dwie płyty, i gdy już nagram, to którą wsadzam do xbox'a? Oczywiście nie mogę jej zrzucić na dysk, bo posiadam 4gb ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil126p

kamil126p Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    disc 1 to multi, a disc 2 to singleplayer .Jezeli nagrywasz to znaczy ze w multi nie pograsz wiec mozesz nagrac tylko disc 2 , ale jest on bez tekstur HD . jesli chcesz miec tekstury HD to musisz zainstalowac patha z plyty 1 lub nagrac przez pendrive

4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Czemu niby w multi nie pogra? Grać można zawsze;-) tylko trzeba się liczyć z ryzykiem bana

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

5. kretufka

kretufka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Brzesko -okolice
    Witam podepne sie pod temat.
    Miałem zainstalowane obie płyty na dysku po czym tą z singlem usunąłem i sprzedałem. Od tego czasu zaczeły sie problemy z płytą do multi gra czesto sie wiesza zacina itp.Moje pytanie to czy na disc2 singleplayer mogło byc cos istotnego do multi? Wtdaje mi się że nie ale wole sie upewnić. Macie jakiesś rady może problem leży w konsoli?Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum