1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3: Napisz czego pragniesz!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Uped, Marzec 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    DICE chce poznać poznać opinie i pragnienia graczy odnośnie ich tytułu. Do tego można zgarnąć upominek.

- Chcemy wiedzieć, jakie są Wasze pragnienia względem Battlefielda 3, niezależnie od tego, czy mówicie o określonych aspektach, rodzajach broni, pojazdach czy czymkolwiek - piszą przedstawiciele DICE. - Nie chcemy jednak, byście po prostu nam to mówili. Zaskoczcie nas jakimiś kreatywnymi i zabawnymi sposobami na przekazanie nam swoich postulatów - dodają.

Dodają również, że trzech najbardziej pomocnych autorów propozycji, zostaną nagrodzeni upominkami, gdy gra wyjdzie.

Prośby można składać choćby pod tym adresem: Forum Planet Battlefield .

GRAM.PL | DICE chce poznać Wasze pragnienia względem Battlefielda 3

Wg mnie:
    To dość ciekawe posuniecie DICE, że gracze mogą wysyłać propozycje czy opinie na temat Battlefield'a 3, choć może to tylko zabieg martingowy - do czego przyzwyczaił nas DICE - by zrobić znowu szum wokół grze. Można śmiało pisać czego by się chciało w ich nowej grze. Pewnie pojedyncza prośba nic nie zdziała to na pewno jeżeli będzie więcej próśb to się spełni. Sam chciałbym większy realizm, zmienna pogoda, taką prawdziwą "rozwalankę" otoczenia oraz więcej mapek. To chyba tyle.

A czego ty chciałbyś w nowym Battlefield 3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Zmienne warunki pogodowe...
    Wiesz co, naprawde fajny pomysl. Mi sie bardzo podoba, zmieniajace sie warunki napewno zmienily by i ulepszyly rozgrywke.

4. Skovv

Skovv Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Elbląg
    No tak...idziesz na pustyni a tam deszcz ze śniegiem pizaga po oczach :D GENIALNE!

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Zmienne warunki by nie były głupie ;) I jeszcze żeby w takim deszczu np. była ograniczona widoczność itp. Oczekuję również dużego realizmu - zacinające się bronie :) Nóż utykający w ścianie itp.

6. Skovv

Skovv Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Elbląg
    Max realizmu tak? To wyobraź sobie: Biegniesz a tu korzeń drzewa i jelebu gleba na twarz. Wstajesz z płaczem, kucasz i "Ja chcę do mamy..." :D

7. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Świetny pomysł, wyobrazić sobie multik w którym się startuje w słoneczną pogodę i nagle zaczyna padać deszcz.... mmmm marzenia :)

8. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Co do realistycznych gier,to nei chciałbym grać w takiego FPSa realistycznego na 100% identycznie jak w realu..
    DICE dobrze robi z tym pisaniem czego sie oczekuje !

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    W BC2 brakowało mi tuningu pojazdów. Co jak co, ale lans furą z 20 calowymi felgami daje szacun na serwerze :D

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Piszemy petycje i niech dają 64 graczy na konsolach :)

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Dokladnie, to bedzie masakra, a nie to co nam teraz daja.
    64 graczy + zmienne warunki i gre kupuje w najdrozszej wersji limitowanej :D

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja bym chciał, aby granie snajpą było tak samo podniecające jak w CoDzie4 :D niech wprowadzą quickscopy, doubleY, nsy i całą tą fizyke strzału, wtedy kupię na pewno ;p

13. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Zamiast biadolić - napiszmy do nich :) powinnio zadziałać. Ja zaraz piszę o 64 graczy zmienne warunki, skórki na bronie i zacinające się karabiny

PS.!
    Trzeba przedstawić to kreatywnie a nie tylko napisać ;) ja narysuję na kartce 64 gości jak im śnieg po mordach bucha i zacinającą się broń

14. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    A ja bym chciał alby single było ********* i trochę dłuższe niż BFBC2.

15. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mój podpis masz, a zacinające karabiny możesz mieć, wystarczy że włączysz speedtesta i pograsz z lagami :D

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Mi się nie chce zakładać konta, i wszystko zangielszczać, ale podzielę się z wami, tym co bym chciał, tak na szybko. Specjalną wyrzutnię rakiet, z takimi pociskami, które przelatują przez pierwszą ścianę, a przy uderzeniu w drugą wybuchają, chodzi o to, że jak siedzi kompania w domku, strzelasz w ścianę domu, pocisk trafia w drugą ścianę (od środka) i wybucha, dając 3-4killstreaki i wyczyszczony dom, od zewnątrz ]:->

17. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Polecam wrzucić granat + perk zwiększona eksplozja i efekt taki sam :D

Ja bym chciał żeby można było wybierać jak prowadzimy ogień z danej broni - pojedynczy, burst i auto :)

18. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Ja bym chciał system link :D to by było coś :) a te zacinające bronie to sobie darujcie

19. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja o zacinających nie mówiłem że w multi ^^

20. HD202

HD202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To jest mysl! Grajac dosc sporo w ''America's Army'' brakowalo mi tego rozwiazania w Battlefield BC2.
    Czytajac wypowiedzi na temat quickskopow czy wizualnej modyfikacji broni modle sie by DICE nie spier****** tytulu tak jak to bylo w przypadku innego wszystkim dobrze znanego fps'a.

Edit:
    Zreszta wszyscy wiemy ze nie ma mozliwosci by w Battlefield byly perki w stylu 'ninja' czy tez mozliwosc dodania rozowego kroliczka na kolbie swojego M4 :- ))). Za to z calego serca dziekuje chlopakom z DICE.

21. pablinho

pablinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja bym chciał zobaczyć uszkodzenia ciała. Np. Koleś zarobił headshota to widać trupa z dziurą w głowie i kałużą krwi .Strzał w nogę to wyrwany kawałek ciała i porozrywany zakrwawiony mundur + zwolnione tempo poruszania, ręka to samo, ale problemy z celowaniem. Super byłoby znaleźć kolesia po śladach krwi jakie zostawiłby za sobą po postrzeleniu. Ślad trapera po nadepnieciu na krew. Kolesie po potraktowaniu granatem wyglądali by jak żołnierze z Omacha beach w Szeregowcu Ryanie. Zawsze można było by podejść do trupa i zobaczyć gdzie serią dostał. ********** by było.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum