1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3: Nowe informacje o trybie kooperacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez KuBaNPL, Sierpień 31, 2011.

1. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Na targach gamescom DICE po raz pierwszy zaprezentowało tryb kooperacji w Battlefieldzie 3. Na łamach oficjalnego bloga PlayStation Tommy Ryding, przedstawiciel studia, ujawnił kilka nowych informacji o tym wariancie rozgrywki.

Misje kooperacyjne osadzone zostaną w tym samym świecie, w którym toczy się akcja kampanii dla pojedynczego gracza. Ciąg udostępnionych przez twórców Battlefielda 3 zadań doprowadzi do „wybuchowego finału”. W co-opie wcielimy się w żołnierzy nie powiązanych z jakimkolwiek oddziałem amerykańskich sił zbrojnych.

Jak pisze Ryding:
    Ten ostatni element będzie szczególny, ponieważ, gdy nie zdążymy ocucić towarzysza, misja zakończy się niepowodzeniem. Z kolei gdy to my sami będziemy potrzebować pomocy, leżąc na ziemi ciągle będziemy mogli korzystać z drugiej broni, starając się przeczołgać do bezpiecznego miejsca.

Po wykonaniu każdego zadania, działania gracza oraz jego przyjaciela będą podsumowywane. Wyświetlany następnie wynik będzie wspólny dla nich obu i taki też będzie można przesłać na swój profil w serwisie Battlelog. Misje w trybie kooperacji będą znacznie krótsze od tych z kampanii dla pojedynczego gracza, dzięki czemu jednego wieczora będzie można spróbować kilka razy przejść dane zadanie, starając się poprawić osiągnięty rezultat.

Misje kooperacyjne przyniosą nie tylko dorobek punktowy, ale również odblokują dostęp do nowych broni w multiplayerze. Same zadania mają być bardzo trudne, Ryding twierdzi nawet, że gracze będą musieli przechodzić je nawet po kilka razy. Zaznacza jednak, że każde kolejne podejście różnić się będzie od poprzedniego, a to dzięki pewnym losowym elementom, które pojawia się w trakcie rozgrywki.

źródło:www.cdaction.pl

Ode mnie: Przepraszam, może urażę co poniektórych, ale gdyby nie występowała nazwa Battlefield 3 w tym tekście, miałbym wrażenie że czytam opis trybu Spec Ops z MW2 :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może w BF4 będzie Nazi Zombie! Byłbym w wniebowzięty!

4. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @UP

A może Talib Zombi?

Fajna sprawa z tym cop, ale rzeczywiście opis podobny do Spec Ops z MW2. Tylko, że tryb będzie mniej "oskryptowany" przez te losowe zdarzenia.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ta kooperacja może zmiażdżyć system, jestem bardzo ciekaw jak im to wyjdzie, ale źle nie może wyjść :) Tylko nie nadążam z tymi 'serwisami' (nie wiem jak to nazwać) Battlelog, znów coś było pisane o jakimś Originie... O co chodzi?

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    nie wiem co o tym myśleć, ale pre-order zamówiony a to co mi się podoba między innymi w be-fie to właśnie co op!

7. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Źle nie będzie, w sumie i tak kupiłem BFa pod zwykły tryb multi. Reszta to dodatki które dobrze że są, bo pieniądze na preorder same wyskakują z portfela :D.

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Najważniejsze, że będą losowe zdarzenia i ponoć za każdym razem tryb współpracy ma czymś nowym zaskakiwać.

@TheDarkKnight
    Battlelog = CoD Elite, a Origin = Steam

9. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Mnie sie tam podoba takie coś i już nie mogę się doczekać BF3 :D

Wczytywanie...