1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 Operacja Metro zawiesza się.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damian2121, Październik 20, 2012.

1. Damian2121

Damian2121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.Mam problem.Polega on nam tym,że gdy gram w Battlefielda 3 to gra mi się zawiesza.Ma to miejsce tylko na mapie operacja metro i najczęściej gdy gram szturm.Na podboju nie mam takiego problemu.Gra zawieszą się albo tak po pół godzinie grania,czasem nawet dłużej idzie pograć.Dodam,że gra jest oryginalna.Może mi ktoś doradzić jak pozbyć się tego problemu?Odinstalowałem wszystkie aktualizacje i zainstalowałem na nowo i dalej to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    mam to samo i podobno duzo ludzi tak ma podobno to jakis blad gry ;;/

4. SwirekPL

SwirekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak wyżej, mam to samo tyle że w Podboju, czasem gram kilka razy tą mapę i nie zacina się. A czasem zagram 20 minut i zacina. No ale jeśli to problem gry, to cóż poradzić :]

5. Damian2121

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kurcze,ale to trochę jest wkurzające,jak tak gra się metro i człowiek nawet nie wiek kiedy się gra zatnie.

6. SwirekPL

SwirekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odp: Battlefield 3 Operacja Metro zawiesza się.

W zasadzie i tak staty dodaje, a zacinki nie są znowu aż tak częste (przynajmniej u mnie).

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ja zauwazylem ze im dluzej sie gra caly czas np mapke metro z 1000 ticketami to wtedy tak po 45-60 minutach sie zatnie moze konsola nie wyrabia ?:D

8. matysiakos

matysiakos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Zawiesza mi się Xbox (Podbój + Metro), muszę go wyłączyć i włączyć od nowa. Pewien znajomy powiedział mi, że podobno jest to spowodowane spadkiem napięcia w gniazdku.
    Czy to jest prawda, to nie mogę tego potwierdzić, bo się zwyczajnie na tym nie znam. Podałem jedynie sugestię.
    Chociaż napięcie w gniazdku nie skacze sobie "tak o", więc można byłoby zauważyć np. przygasającą żarówkę.
    Pozdrawiam

9. Damian2121

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wiem,jak z tym napięciem,ale chyba jak by skakało napięcie to inne gry też często by się zawieszały,nie?

10. deWille

deWille Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Capital
    ostatni update nic nie pomogl. Ten zwis konsoli jest tylko na mapie Metro i chyba tylko cq 300% i wiecej. U mnie przynajmniej sytuacja zachodzi gdy zostalo juz ok 10% ticketow i mniej. Mega wk**** Wlasnie po raz kolejny mi sie wywalilo. To jakis blad gry - nie konsoli. I chyba zlicza tylko punkty bazowe a reszty nie

11. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    trzeba mieć wszystkie patche gra i tak dalej ma dużo błędów i się wiesza cały czas z róznych przypadkach jest łatana....

12. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Na PS3 mam podobnie, mapa: Sekwana. Rekord to 7 zwiech konsoli w jednym meczu.

Wczytywanie...

Poleć forum