1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3-parę refleksji

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tommyw200, Grudzień 28, 2011.

1. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hej , cześć i czołem!
    Nie miałem lepszej okazji udzielić się na forum, więc postanowiłem dorzucić trzy grosze. Sami dobrze znacie wady battlefielda 3, lecz wymienię te o szczególnej wartości.
    1.Wygląd szturmowca
    Widzicie ten obrazek?
    Zwróćcie uwagę na wygląd żołnieża USA-ma rękawy spuszczone w dół.
    Teraz popatrzcie na filmik:

Widzimy szturmowca z podwiniętymi rękawami.
    Teraz wyobraźcie , że gracie ROS i jesteście szturmowcami. Waszymi oczami dostrzegacie wrogiego żołnieża-szturmowca. NIE MA PODWINIĘTYCH RĘKAWÓW. Właśnie w tym punkcie o to mi chodzi. Szczerze-wolę grać rosją , głównie ze względu na kamuflaż.
    2. Wnikanie w ściany nogami w czasie czołgania się
    Tu chyba już wszyscy wiedzą o co chodzi. Nie raz leżeliście , aby odzyskać zdrowie za przeszkodą? Nogi żołnieża przenikają ścianę. Co ciekawe, raz na jakiś czas mogą przechodzić do kolejnego pomieszczenia. Gdy oddamy strzały w nie przeciwnik "dostanie zgona". Nie wiem , czy wy to rozumiecie , ale postaram się dodać przykład takiej akcji.
    3. C4 i RPG
    Jeśli dużo gracie żołnieżem wsparcia z C4 i podkładacie je na czołgi , być moze zauważyliście , że po podłożeniu C4 . jeśli żołnież odda strzał w czołg z RPG , to zostanie zniszczony. Jednak to sprawka waszego materiału zdetonowanego w wyniku eksplozji rakiety. A jednak. Gość z RPG cieszy z killa , ponieważ to jemu lecą punkty , a nie wam. To denerwujący bug. Mam nadzieję , że zostanie poprawiony.
    4. Bombowce-Caspian Border-szturm
    No i tu najbardziej denerwujący punkt. Co ciekawe możemy dzięki niemu mieć w czasie meczu ratio na minusie. Jeśli macie słaby internet , częściej was to spotka. Wyobraźcie sobie , że jesteście obrońcami , zaczęła się runda. Waszym oczom podczas wyboru spawnpointu ukazuje się napis rozstawienie obrońców , a pod nim A-10 Thunderbolt. Wybieracie oczywiscie bombowca. No i co się okazuje? Jakiś "koleś" siedzi w jecie , wy stoicie na nim , a na ekranie widnieje napis pt. "wracaj na pole walki" 10 , 9 , 8 , 7.. tommyw200i-Samobójstwo. Potem oglądacie już tylko napis "Pech" i swój nieśmiertelnik...
    W jednym meczu na takim czymś zalapałem 10 zgonów. Wniosek:Nie radzę pchać się do tego bombowca.
    Zapraszam do wypowiadania się w temacie.Jestem gotowy na krytykę.
    Pozdrawiam :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    1. O głupie rękawy się czepiasz? Daj spokój...
    2. Wiem o co chodzi, jednak rzadko mnie takie sytuacje spotykają.
    3. Takie prawa fizyki, C4 to ładunek wybuchowy, RPG/SMAW mają pociski przeciwpancerne, a więc o dużej mocy, więc przy zderzeniu wywołuje taką siłę że C4 się automatycznie detonują, a że Tobie nie zalicza killa... no cóż, zawsze możesz robić samobójstwo, podlepić C4 do pojazdu i od razu odpalić, masz fraga zaliczonego i zgona, czasem się opłaca tak robić gdy w pojeździe siedzi ze 3 żołnierzy, wtedy staty wzrastają o 3:1
    4. Na podboju też tak jest, jednak tam się nie ginie za wyjście poza teren walki, nic nie poradzisz że każdy noob się pcha do jeta a potrafi nim latać 1/10 graczy.

4. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    3. A czy ty wcisnąłeś detonator? Skoro od wystrzelił to dla niego leca punkty.

5. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    2. faktycznie zdarza sie to ale tak czy innaczej Dzieki EA za to ze mozna sie obracac podczas lezenia a nie ze jesli jestes przy scianie to sie nie polozysz (jak w innych tego typu grach) bo przeszkoda na drodze

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    a mam pytanie czy wam tez tak czasem sie przycianaja te mapki z dodatku karkand ?

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie, mi chodzą normalnie :) sprawdź neta. Co do punktu 3 to nie jest żaden błąd i go nie poprawią :)

8. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hmm neta no no niewiem neta mam szybkiego 15mb chodzi mi bardziej o taki spadek fpsów na chwile :D i najczesciej dzieje sie to na mapie zatoka omanska no niewiem moze wyczyszcze pamiec cache i posprzatam na dysku bo mam prawie 250 gb zajete :D

9. tommyw200

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli chodzi o lagi to fakt , na Szturmie na Karkand często są spadki do ok. 5 fps, chociaż neta mam 25mb. Pamiętajcie , że Xkloc ma już kilka lat na karku ;)

10. dotykam sie

dotykam sie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mnie krew zalewała jak grałem w tą grę, jest tam pełno absurdalnych niepotrzebnych, gównianych i bezmyślnych rzeczy..
    Dlaczego nie wiadomo jaka będzie kolejna mapa?
    Dlaczego recon został całkowicie zniszczony?!
    Dlaczego nie da się wyjść z gry po mapie tylko trzeba się patrzeć na beretki przez 40 sekund?
    Dlaczego na respie stoi się 30 sekund w bezczynności zamiast 10-15?
    Dlaczego nie ma UAV ? :(
    Dlaczego mapki są tak bardzo niewyważone i atak przeważnie ma przesrane?
    Dlaczego nie możemy pograć w prawdziwego Battlefielda w 64 osoby tylko w demo na 24? Tak wiem konsole są za słabe, to w takim razie czemu nie wyszły jeszcze nowe?! Ile będziemy czekać, może w Battlefieldzie 4 zagramy 4vs4 na mapie..

Niecierpie tej gry przyznam szczerze, BadCompany 2 to była rewolucja z tym realizmem, genialnymi mapkami i rozwiązaniami takimi jak pistnam, uav - coś nowego i świetnie sprawdzającego się. Teraz dostaliśmy kupke z masą niepotrzebnych pierdoł, kiepsko zoptymalizowaną z nieczytelną grafiką na takich mapkach jak Sekwana- gdzie poza tym że fpsy spadają aż gra klatkuje, to atakujący mają 2x gorzej od odbrońców.

Jedyne plusy tego Beru to Operacja Metro, Wielki Bazar i jety, reszta mapek i pojazdów kompletnie niewykorzystana i nie przemyslana. (Ciekawe że Amtrac jest bardziej wytrzymały od czołgu :x)

11. seski

seski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mnie wkurzają respawny bardzo często bezpośrednio tuż pod bronią przeciwnika, lub niemalże pod nóż jego (nie zdąża mi się obraz wyostrzyć jak nożem dostaję).

12. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    mnie tez wkurza granat ze nie da sie go trzymac przez jakis czas tylko odrazu sam wyrzuca ;/ ale i tak gram dalej bo jakos fajnie mi sie gra:D

13. tommyw200

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z niecierpliwością wyczekuję patcha , który osłabi FAMAS'a. Ta broń zabija na dotyk..

14. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    wiecie moze na ilu fps-ach chodzi bf3 na xboxie ?:>

15. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie 30 z dużymi spadkami.

16. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    aha dzięki za odpowiedz , no to chyba juz maximum, ile mozna z tej konsoli wyciagnac no chyba ze sie myle :D

17. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W 30 bez spadków.

18. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Odpowiem ci dlaczego xbox ma 24 i dlaczego nie wydano nowej konsoli proste, przy tej ilości są już kłopoty z fps itp a co dopiero 64, a co do nie wydania nowej konsoli MS dalej zbiera furę siana za konsolę to nie wydają nowej ich obchodzi kasa.

19. dotykam sie

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ziomeczku nielichy, wszystko było by ok, ale przecież wydanie nowej konsoli wiążę się z jeszcze większą furą kasy. Bo dla graczy było by to wydanie kolejnych 1500zł..

20. tommyw200

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kompletna racja.. Zgadzam się w 100%.. Czołgi wytrzymają uderzenie 3 rakiet.. To jest żałosne.. Haha , a jeszcze bardziej broń główna czołgu , walę w typa przede mną , a jemu 20% zostaje.. Broń FAMAS to kosiara.. Każdy nią gra.. Co to EA wogóle narobiło? W BF:BC2 bronie były w miarę równe. Powiem szczerze ,że zawiodłem się na magicznej trójce. Czemu serwery BF:BC2 są puste.. :( Szkoda , wielka szkoda , to jest nadal moja ukochana gra. BATTLEFIELDZIE:BAD COMPANY 2 ZAWSZE BĘDZIESZ W MOIM SERCU.MAPO PORT VALDEZ TEŻ :)
    Pozdrawiam.

21. dotykam sie

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Liczę że Beru4 wyjdzie jakieś sensowne, warto było by dodać też nowe tryby rozgrywki tak jak w codach, coś rozluźnienia tej superpoważnej atmosfery w BF3.

Wczytywanie...

Poleć forum