1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BATTLEFIELD 3 PC PL - Konto Origin *Nowe*

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bloody_, Czerwiec 15, 2014.

1. Bloody_

Bloody_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Na sprzedaż

Gra Battlefield 3 - Konto Origin za 3zł!

Gra jest w polskiej wersji językowej napisy + dubbing. Po wpłacie natychmiastowo wysyłam dane do konta na maila. Konta są sprawdzone i nie pochodzą z nielegalnych źródeł - po zalogowaniu i sprawdzeniu info o grze można zauważyć że gra nie była nawet odpalana. Jest to po prostu nowa gra już doładowana na koncie.

Mam 20 sztuk. Cena jaka mnie interesuje to 3 zł za konto. Jak pisałem gra jest nowa dodana na koncie z polskiej dystrybucji. Wysyłam wszystkie dane do konta hasło, mail, pytania pomocnicze itd... Wszelkie pytania- PW.

Alert orso// Dla przypomnienia niezainteresowani nie piszą, każdy mógł zrobić bilion kont i je sprzedawać, spam nagradzam!

Wczytywanie...

Poleć forum