1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 PL HD zatrzymuje sie na intro...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez meciu, Luty 27, 2013.

1. meciu

meciu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż tak jak w temacie.
    Zainstalowalem BF3 wersje HD , oczywiście prędzej iso sprawdzone abgx , wszystko ok, nagrało się również bez błędów. Zainstalowałem obydwie płyty na konsoli - również bez problemu. Przy pierwszym włączeniu komunikat o tym czy chce zainstalować dodatek HD ,ok zainstalowałem (1,5gb). Wszystko ładnie pieknie. Biorę kampanie ,krzyczy o drugą CD,ok wkładam,dalej - poziom wysoki. Włącza się intro , trylylyly , gosc skacze na pociag i nic.. tak w kółko sie zapętla
    jakieś porady ? co zrobiłem źle? nagrało się bez problemu, zainstalowalo bez problemu więc w czym problem?
    prosze o pomoc

z góry dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Źle nagraleś. Miałem ten sam problem, ale zmieniłem poziom trudności i zadziałało :)

4. meciu

meciu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    zmieniłem na poziom normalny i jest ok
    po paru minutach gry sprobowalem na nowo , ustawilem poziom wysoki i również wszystko ok...
    dziwne to wszystko ale dobrze , że się skończyło jak skończyło
    temat uważam za zamknięty
    pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum