1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 po zakupie brak w pudełku płyty z multiplayer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartek1988, Grudzień 4, 2011.

1. bartek1988

bartek1988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Dzisiaj zakupiłem w media markt tę gierke. Po otworzeniu opakowania znalazłem dwie płyty z sigle playerem. Nie ma tam płyty z multi..

Taki błąd zdarza się pewnie raz na kilka tysięcy gier, no ale tym razem musiało jednak na mnie trafić.
    Czy może ktoś z Was miał już taki problem?

Na płytach znalazłem kod, który na obydwu nośnikach jest taki sam. Więc mam pytanie. Jeżeli miał bym płytę z multi to ten kod byłby taki sam jak na płycie z singlem?? Czy może każda płyta ma swój indywidualny kod??

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartek1988

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mówię o kodzie, który znajduje się na każdej płycie obok prawego ramienia postaci nadrukowanej na płycie. Te dwa kody są identyczne na obu płytach! Możesz sprawdzić czy u Ciebie jest tak samo? Tzn. czy na płycie od singla i od multi te kody się zgadzają. Czy są inne.

Nie sprawdzę czy pójdzie mi multi ponieważ na chwilę obecną nie mam konta Gold.

Dodatkowo gra prosi o zgranie plików HD dla poprawienia jakości obrazu, i informuje żeby włożyć płytkę z multi. Niezależnie od tego która wsadzam wyskakuje komunikat, że to jest zła płyta.. Więc nie pomylili nadruku, tylko pomylili same płyty.

Jeżeli te kody na płytach są takie same. Tzn że dla każdego "zestawu" dwóch płyt (multi i singiel) są indywidualne kody. To będę miał dowód na to, że to jest jedna wielka pomyłka w tej całej fabryce gdzie tę grę wypalali.

Mam nadzieje, że media markt nie będzie robić problemu. Bo jeżeli tak to ja chyba ten sklep wywiozę na taczkach... :/

4. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Masz dwa unikalne kody. Jeden kod jest i do multi i single. Czyli posiadasz dwa online passy . Daj pudełko na reklamację ale wątpię aby Ci przyjęli . Tak btw nie dawaj drugiej płyty tylko powiedz że dostałeś jedną .

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

5. bartek1988

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie do końca rozumiem.. Przeglądałem zdjęcia używanych nośników na allegro. Znalazłem taką prawidłowość.

Cały kod oprócz ostatniej cyfry zgadza się na obu płytach. Płyta Disc 1 Multiplayer na końcu powinna mieć liczbę 1. Natomiast Disc 2 Single Player powinna mieć liczbę 2 na końcu. Dodatkowo kod powinien różnić się (być unikatowy) dla każdego zestawu dwóch płyt. Wygląda to mniej więcej tak:

Disc 1:
    xxxxxxxxxxxxxx1

Disc 2:
    xxxxxxxxxxxxxx2

Możecie sprawdzić czy tak jest na Waszych płytach?

Jeżeli tak będzie, to będę mieć dowód na to, że nie chcę wyłudzić płyty. Ponieważ mam dwie takie same płyty (z takim samym kodem) co nie powinno mieć miejsca bo każda płyta powinna mieć swój unikatowy kod. Mam rację?

6. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
    jeśli masz dwie identyczne płyty z identycznymi kodami to chyba normalne ze powinny to uznać bo niby skąd miałbyś wziąść drugą płyte z takim samym kodem jak Ty kupiłeś?? logiczne

7. bartek1988

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na chwilę obecną nie wiem, czy te kody są unikatowe dla każdego zestawu dwóch płyt. Znalazłem tylko jedną aukcję na allegro w której mogłem je porównać. Różniły się, więc mnie to cieszy.

Proszę Was jeszcze o napisanie jak jest u Was? Czy te kody różnią się od tych na tym zdjęciu?:
    http://img440.imageshack.us/img440/7702/zdjcie4q.jpg

Wczytywanie...

Poleć forum