Battlefield 3 pobił rekord zamówień przedpremierowych w Polsce

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
nie zostaje

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
bez różnicy kiedy wysyłają i tak nie pogramy multi do czwartku ;p
Chyba że od 25 możemy ale my mamy wersje PAL przecież nie NTSC.
I tak przy okazji. Czy wbity lvl w bety zostaje w pełnej wersji ?
Wbity level z bety jest resetowany :)
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
A ciul życie .
Gdybym wiedział nie poświęcił bym tyle czasu na betę ;p
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem bedzie można grać w multi jak np. przyślą ci gre 25, ponieważ serwery są dla europy i dla ameryki te same, a muszą być aktywne już 25 dla amerykanów. ;)
 

Olmaxo

Świeżak
Świeżak
Ja osobiście sam dołożyłem do tego cegiełkę ^^ A co do serwerów, to już na pewno będzie można grać od 25.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Obczajcie to:
Bez zainstalowanych textur HD wygląda to okropnie, a z naprawdę fajnie.
Jeśli komuś zależy na grafice to niech nie kupuje BF3 bez dysku:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Co do preorderów z odbiorem osobistym to współczuje każdemu, sama Ultima ma ponad 500szt do wydania, więc nie liczcie na odebranie gry od ręki :p
Nie tylko rekordowa ilość preorderów będzie, a jeszcze rekordowe kolejki po grę :D
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
To w końcu będzie można zainstalować te teksturki na pendrive czy nie ?
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Czyli bez zainstalowanych tekstur wygląda jak beta :), na szczęście z zainstalowanymi super wygląda jak na x360. Co do pytania czy grozi coś za granie w grę przed premierą, oczywiście że nie o ile macie nie przerobioną konsolę i oryginalną grę.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli kogoś to interesuje to ULTIMA wysłała dzisiaj jakieś 90% zamówień na BF'a 3 :) Sprawdźcie czy się załapaliście.
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
No doszedł do mnie mail o 19 że moje zamówienie zostało zrealizowane .. :D Jupi ;)
 

T0Mmy

Banned
Nie dziwne , to może być gra roku, a z pewnością jeden z najlepszych fps na xboxa 360
 

Buki

Użytkownik
Użytkownik
I ja także dostałem @ od ULTIMY, że zamowienie zrealizowane(numer kuriera itd:]) czyli jutro po 16stej jak to zwykle bywa u mnie z kurierami dpd..powinienem dostac 2 kopie BF3 Limited Edition:] Pozdrawiam i ide spac bo na 1 w nocy do roboty:p pozdrawiam
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Liczę że nasi forumowicze podzielą się opiniami nt. Battlefielda 3 :)
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Moje zamówienie również zostało zrealizowane i mam nadzieje że już jutro bedzie.
A co do grania przed premierą, był pewien filmik na YT gdzie gość odpala Wersje X360 Multi, normalnie wchodzi do gry, lecz jest komunikat że nie można odpalić, ponieważ nie ma graczy, czyli poprostu serwery nie były odpalone. ;)
 

bitwek

Użytkownik
Użytkownik
ja zamówiłem na 3kropki.pl i już jutro wysyłają ale tak po za tym widzieliście jak się prezentuje IQ przeciwników ?? Trochę beznadziejnie oglądałem na tvgry.pl
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Liczę że nasi forumowicze podzielą się opiniami nt. Battlefielda 3 :)
Oczywiście, zapraszam tutaj http://xboxforum.pl/gry-f12/battlefield-3-tylko-i-wy%A3%A1cznie-opinie-106062.html liczę na rewanż z Modern Warfare 3, przeczytam każdą rzeczową opinię.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
ja zamówiłem na 3kropki.pl i już jutro wysyłają ale tak po za tym widzieliście jak się prezentuje IQ przeciwników ?? Trochę beznadziejnie oglądałem na tvgry.pl
E tam, ja zamówiłem tą grę tylko i wyłącznie dla multi, singiel to taki malutki bonusik od producenta :)
 

bitwek

Użytkownik
Użytkownik
E tam, ja zamówiłem tą grę tylko i wyłącznie dla multi, singiel to taki malutki bonusik od producenta
owszem ja też tą grę dla multi zamówiłem no ale po DICE spodziewałem się lepszego SI przeciwników bo jak 5 żołnierzy biegnie po kolei w tą samą osłonę i po prostu wybiegają i odsłaniają się na łatwy cel no albo głupie skrypty że jeśli nie ruszysz się dalej to przeciwnicy będą wychodzić w nieskończoność takie coś mnie trochę wnerwia
 

nokiauser

Użytkownik
Użytkownik
Hmm ja mam otrzymac swoja kopie z brytyjskiego amazona 27 oby.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom