1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 poradik PLZ/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emilwkpg, Listopad 9, 2011.

1. emilwkpg

emilwkpg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W wersji XPG... i najnowszym dashu oraz lt... ktore wlasnie mi przerabiaja .. bo sam nie umiem ..czy ktos moze podac konkretny poradnik ? bez flakow z olejem i przekomarzania sie jak w wiekszosci tematow.. jak to cos nagrac ...
    mam gre sciagnieta ,wypakowalem mam obraz iso oraz folder z czyms czego nei zbyt rozumiem jakies 0800 files. teraz czy ktos KONKRETNIE moze mi powiedziec w jaki sposob mam to nagrac ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Folder 0800 usuń najlepiej bo on dla Ciebie jest nieprzydatny. Ściągnij najnowszy clonecd. Wybierz drugą ikonkę. Załaduj plik .dvd, ustaw prędkość 2.4x, upewnij się że masz poprawny layerbreake (po prawo w programie Ci się wyświetli) i nagrywaj.

4. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Ściągnij imburn najnowszy ( z oficjalnej strony ). Wybierz potem w programie pierwszą ikonkę ( burn image ) . I wskaż plik .dvd . Wybierz prędkość 2.4 odznacz verify ( bo i po co ) . O żadne layerbreaki nie musisz się martwić program ma opcję calculate. I tyle . Na mojej nagrywarce lg jakaś tam zwykła każda gra chodzi.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

5. emilwkpg

emilwkpg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o dzieki ;) brzmi bezproblemowo :) 2gi sposob jest bardziej prosty ..do tego w lapku starszej jest dobra nagrywara , nigdy niezawiodla powinno sie udac , czy tak samo jest w przypadku GoW 3 ? i CoD 3 ?
    btw. imgburn 2.5.6.0 ?

6. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Taki sam sposób. Tak ta wersja .e

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

7. emilwkpg

emilwkpg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

8. jaspalamto

jaspalamto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ta opcja 2 nagrywaj do konca medium czy jakos tak

9. emilwkpg

emilwkpg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nagralem opcje okrojona .jak narazie gra dziala ale chodz nagralem ja na dysku ciagle czyta z plyty ...dziwne : ((( nie chce dojechac lasera i halasu ! grr.. sproboje nagrac druga mozliwoscia moze bedzie lepiej

10. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Napęd powinien przez 2 minuty chodzić,potem już cisza będzie.Przynajmniej ja tak mam

Wczytywanie...

Poleć forum