1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 Premium Edition

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BicoloredWord52, Kwiecień 6, 2013.

1. BicoloredWord52

BicoloredWord52 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,
    zamierzam kupić BF3 Premium Edition... chce sie upewnić , mianowicie czy jest to podstawowy BF3 + premium ( nie potrzebuje posiadac zwykłego ) ?
    Oraz mam zapytanie czy Premium Edit. posiada klucz do trybu online i nie bede musiał bulic za XBL ?
    Pjona

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Battlefield 3 Premium Edition (wersja pudełkowa) zawiera podstawkę + Premium.
    Xbox Live Gold musisz opłacać tak samo.

4. BicoloredWord52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko że do kazdego podstawowego nowego bf'a dodają przepustke sieciowa która umożliwia Multi bez Golda. Wiec nwm czy w bf 3 premium edit jest tak samo ?

5. HICKS

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przepustka sieciowa NIE UMOŻLIWIA gry multiplayer bez Golda. Kto ci nagadał takich głupot? Online pass pozwala jedynie na grę multi w daną grę, lecz nadal potrzebujesz abonamentu Xbox Live Gold. Premium Edition zawiera online passa.

6. BicoloredWord52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Doprawdy ? Jakoś kupiłem BF'a podstawke bez online pass i z goldem chodziło jak ulał. Mi chodzi o gre w bfa tylko . wiec podbijam : czy dzieki tej przepustce bede mogl grac multi w bfie bez golda ?

7. HICKS

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Heh, nie możesz grać w Battlefielda 3 bez online passa. Wtedy pewnie miałeś okres próbny Online Passa na kilka dni. A więc: do gry multiplayer potrzebujesz Online Pass + Xbox Live Gold.

8. BicoloredWord52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wpisałem online pasa na xbox.com w złym miejscu i jak probowałem na konsoli wpisac to pisało ze juz został wykorzystany . wiec wkoncu sei wkurzyłem i kupiłem golda i działało sprawnie. Tylko ze po 3 miesiacach gry xbl pobrało raz mi hajs i teraz zawiesiło konto i nie da sie chyba tego odwrocić . Wiec chce kupic premium edition . Wiec po chu** jest to pass ?! myslałem ze to umozliwia darmowa gre bez golda -.-

9. HICKS

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przepustka sieciowa umożliwia ci grę multiplayer w BF3. Bez Online-Passa do BF3 i Golda nie pograsz online w BF3.
    Wtedy albo wklepałeś i ci go zaliczyło, albo miałeś okres próbny.

10. BicoloredWord52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro wtedy źle go wpisałem i sie zmarnował to jakmim cudem grałem ? skoro wymaga to golda to po co jest ten pass ?

11. HICKS

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ech... Ile razy muszę ci tłumaczyć, że bez Online Passa NIE POGRASZ POPRZEZ SIEĆ w BF3? Jeśli wpisałeś go i się zmarnował to znaczy, że ci go zaliczyło...:upset:

12. BicoloredWord52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale wpsiałem go na stornie xboxa a nie na konsoli w bfie ... podbijam po co jest ten pass w takim razie !?

13. HICKS

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Do gry multiplayer w Battlefielda 3. Bez niego nie pograsz przez internet. To samo z Xbox Live Gold - nie masz=nie grasz online.

14. BicoloredWord52

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak wpsize na koncie silver tego online pasa to gowno da i nei zagram w bfa multi ?!

15. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Co za uparty kolo:-D. Do gry w bf potrzebujesz i online pass i gold jak kolega Ci mowi!!! A wczesniej online pass wklepales na xbox.com wiec jak chciałeś go wpisywać jeszcze raz z poziomu konsoli???!!online pass byl juz przypisany do Twojego konta xbl. Radzę zapoznać sie z podstawowymi informacjami dotyczącymi gry multi i xbl i dopiero sprzeczac sie z innymi użytkownikami ktorzy maja racje !! ;-)

Wytapane z XPERII;-)

Wczytywanie...

Poleć forum