1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 PREMIUM - Tanie premiumy z allegro, warto?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marusiek91, Grudzień 11, 2012.

1. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam serdecznie,

Zamierzam kupić BF3: PREMUIM. Jednak nie uśmiecha mi się wydawać ponad 100zł na 4k MSP. Zauważyłem na allegro dwóch gości, którzy sprzedają premiuma na kontach silver po 25-28zł. Wiem, że w tym wypadku będzie zabawa z zalogowywaniem się uprzednio na tego silvera a później na moje właściwe konto xbox live, żeby dodatek działał ale mam inny problem:

Otóż, czy jest to bezpieczne? Może się skończyć banem kupno i używanie takiego silvera z dodatkiem do BF3? Co myślicie? A może ktoś kupił ten dodatek w taki sposób i ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Battlefield 3 PREMIUM - Tanie premiumy z allegro, warto?

Powiem krotko kupowanie takich kont=ban

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

4. Wojtek Paterek

Wojtek Paterek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola, Poland

A ban ban, ludzie kupują te konta, czy to bf3 premium czy jakaś gra, czy dodatki do innych gier i prędzej te osoby przestaną grać na xboxie, niż bana dostają. 5 znajomych gra w ten sposób ponad rok. 2 już sprzedało konsole... Przez studia!

5. Maciek Potrzyszcz

Maciek Potrzyszcz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Honolulu, Hawaii, United States
    Dokładnie, ja i koledzy kupili już nie jedną grę za grosze w ten sposób na portalach aukcyjnych i jakoś każdy gra i nikt nie narzeka, bana również nikt nie dostał. Nie wiem jak z nowościami ale jeśli chcesz pograć w coś starszego w ten sposób to możesz spać spokojnie. Takie jest bynajmniej moje zdanie, jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi ;]

3 użytkowników lubi ten post.
  6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    takze kupywalem takie konta z grami w tym bf3 premium i nie ma bana ;D juz predzej dostaniesz za przerobke konsoli niz za to :D

7. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Ostatnie bany za takie konta sie przespalo?
    Bylo o tym nawet na forum ze pelno banow za to poszlo. A za przerobke? Cisza... :)

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

8. xbob3kx

xbob3kx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale na czym polega przeniesienie premki z konta silver na moje? Swego czasu jak miałem FATa dostałem bana do 31-12-9999r za kradzież ze sklepu (5 licencji przeniosłem w ciągu tygodnia z kont sprzedawanych z grami na allegro). 7 miesiecy premki szlag trafil a nie ma możliwości odwołania do microsoftu.
    Mam teraz nowiutkiego slimka, nowe konto i nowego BF3 i chce kupić premke ale na alledrogo pisze w aukcji że należy sie zalogować, pobrać plik z historii i masz premke na konsoli i wszystkich kontach. Mam znajomego co ma premke u siebie i zalogował się u mnie na klocku, pobrał plik premium i na moim koncie nie działa a na dysku widnieje. Na alledrogo jeszcze pisze ze przeniesienie licencji nie jest konieczne więc nie wiem jak to zrobić, macie jakieś pomysły ??

9. DARREK

DARREK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    L-ca

Pic na wodę. Głupi byłem że się skusiłem. Logujesz się na konto które gościu Ci poda, uruchamiasz bf3 i masz premium. Aby premium był na Twoim koncie musisz się przelogować na swoje konto, oczywiście gra musi być uruchomiona. Jeżeli to Ci się uda to wtedy póki z gry nie wyjdziesz to masz premium. Pisze że jeżeli Ci się uda lub nerwów nie stracisz, z tego powodu że po zalogowaniu się na konto od gościa, zanim cokolwiek zrobisz to wyskakuje komunikat że konto zalogowało się na innej konsoli, i z Twojej zostajesz wylogowany, a co za tym idzie musisz próbować logowania jeszcze raz. I tak w kółko. Ja osobiście nie polecam. Strata pieniędzy i nerwów.

10. xbob3kx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to 170 zł trzeba dać za nową wersje bf z premium

11. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.

Zgadzam się z przedmówca ja dodam od siebie, że po jakimś czasie wyskoczył komunikat że dane konta są nieprawidłowe i próbuj pobrać profil jeszcze raz. Oczywiście profil na tamte dane już się nie dał pobrać, więc napisałem do tego sprzedawcy. Dał mi kolejne konto które też działało do jakiegoś czasu i już dałem sobie spokój i kupiłem 4000pkt mp.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

12. xbob3kx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeśli przeniesie się licencję z tego konta na swoją konsole ?i pobierze premium ? to nie trzeba bedzie się przelogowywać ? czy to nic nie zmieni ?

13. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    zbanować go...

ja sam kupiłem takie konto z premium, poczekałem aż będzie można przenieść licencję, przeniosłem i gram z mojego konta :)

14. xbob3kx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to powiedz kiedy wyczaiłeś taką sytuację ?? aż pare osob na allegro kupi konto po Tobie ??

15. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    wpisałem premium battlefield i kupiłem z aukcji gdzie już ktoś kupił, na początku było spoko, po tygodniu jak się logowałem to też ktoś się logował ale jestem sprytniejszy, przeniosłem ową licencję i nie mam już problemu :)

16. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Po uno, nie ma opcji dostać za to bana. Nie stresujcie się ludzie, a fala niby banów za to na pewno nie była za to. Po drugie, chce wam się bawić w przelogowywanie za każdym razem? Po trzecie 4000ms kosztuje 140 zł, tamte niby konta, na których się bardziej nairytujesz 30, szkoda siwych włosów.
    Po kolejne, to że akurat udało Ci się przenieść licencje, farcik :))
    Jeśli ktoś jest natomiast zainteresowany kupnem tańszych ms (nie dużo, bo ok 20zł / przy 4000msp i tylko takie) bić pw.

17. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja jak kupiłem takie konto to ok 193 osoby sie na to konto logowały :) więc nie ma co kupować takich silverów

18. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Inteligent. Skopiował mój post co do literki. Pozdro.

19. DARREK

DARREK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    L-ca

Chyba Cię Bóg opuścił.

20. zajczak

zajczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myslowice
    miałem trzy takie konta silver - za każdym razem gościu dawał mi nowe dane ponieważ po jakimś czasie ktoś jumał poprzednie. Po 3 koncie już nie dostałem żadnej zwrotnej odpowiedzi od gościa. Aby was przed nim ostrzec ma nick na allegro BLACKWATER_USA pisze z maila yunkereczek@tlen.pl

21. fudzi

fudzi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żory
    Sprzedawcy tych kont nie mieszkaja w polsce, najczesciej w Wielkiej Brytanii, konta te pochodza z kradzionych kart kredytowych. Odsprzedawanie kont innym grozi banem - czyt. regulamin Xbox 360.

Wole sam piracic niz wspierac zlodzieji kart ktorzy potem na tym zarabiaja... sprzedaja 1 konto wiele razy, bo my nie kupujemy konta tylko licencje na gry, potem takiej gry nie mozemy odsprzedac ani nic.

KONTO JEST ICH WLASNOSCIA I ONI JAK SOBIE LICENCJE PRZENIESIESZ TO SPRZEDAJA TO KONTO DALEJ

http://allegro.pl/show_user.php?uid=15755568&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg

Wczytywanie...

Poleć forum