1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 Premium z dwoma milionami subskrybentów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krawol, Listopad 1, 2012.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Usługa, dzięki której wszystkie dodatki DLC do Battlefielda 3 można otrzymać po uiszczeniu jednorazowej opłaty, cieszy się coraz większą popularnością. A EA cieszy się z rosnących przychodów.

Na Battlefield 3 Premium skusiły się już dwa miliony konsumentów - poinformowało Electronic Arts podczas ostatniego spotkania z inwestorami. Oznacza to, że w ciągu minionego kwartału usługę wykupiło 700 tys. osób. W lipcu "Elektronicy" ogłaszali bowiem, że subskrypcję wykupiło 1,3 miliona graczy.

- EA radzi sobie dobrze, po raz kolejny notując wyniki lepsze od prognozowanych przez giełdę - cieszył się dyrektor wykonawczy firmy, John Riccitiello. - Mamy za sobą kolejny kwartał, w którym odnotowaliśmy wyraźny wzrost przychodów z dystrybucji cyfrowej. Względem tego samego okresu w roku ubiegłym wyniki poprawiły się o 40 proc. - dodał.

Przypomnijmy, że abonenci Battlefield 3 Premium otrzymają wszystkie pięć dodatków do strzelaniny DICE-a (Powrót do Karkand, Walka w zwarciu, Siły Pancerne, Dogrywka i Decydujące Starcie) w znacznie niższej cenie niż przy zakupie wszystkich DLC osobno.

ŹRÓDŁO: Battlefield 3 Premium z dwoma milionami subskrybentw - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Akurat dla nas graczy to bardzo zła wiadomość. Teraz spodziewajmy się jeszcze więcej DLC i różnego typu ****rel, typu jakieś skórki do broni czy podwójne XP. Zgadzamy się na takie praktyki, więc będzie coraz gorzej, ale sami tego chcemy.

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Totalna głupota wydawać drugie tyle co za grę, na śmieszne mapki...

5. gonfaloniere

gonfaloniere Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdynia/Poznań
    Sami nie sami. Zobaczcie na ich zyski z DLC - rokrocznie są do przodu o jakieś 15-20%.
    4 mapki ze strike at karkand są mega, ale to tak naprawdę stare mapki z serii Battlefield.
    Close combat - jedna mapka dobra.
    Ostatni dodatek - 1 może 2 mapki są spoko.

Także ja wiem... ?? Kupiłem premium, bo dawno nie byłem tak uzależniony od gry jak od battlefielda, ale czy cieszyć się z tego całego premium?
    Może przy battlefield 4 urwie mi coś, ale tu jest tak naprawdę totalne minimum.
    A, nie - jest coś MEGA - battlelog :D

6. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    TheDarkKnight - no akurat w przypadku bfa trzeba powiedzieć że to nie są "tylko mapki" a sporo zawartości. Ale to i tak głupota :D

Wczytywanie...

Poleć forum