1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 Premium

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Alan360, Czerwiec 8, 2013.

1. Alan360

Alan360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam :)
    Otóż jakiś tydzień temu kupiłem Battlefielda 3 Premium Edition, najpierw ograłem sobie singla, a potem chciałem przejść do rozkosznych chwil z multi. Wpisuje kod do Premium, wszystko tak jak trzeba, jednak piszę, że do ściągnięcia jest tylko 118 Kb. To mnie bardzo zdziwiło, bo słyszałem, że premium zajmuje 10GB. Wkładam do napędu płytkę z multi, i ukazuje się napis "Dziękujemy za pobranie Battlefield 3 Premium". Moje pytanie brzmi, czy jeżeli mam kompletną wersję Bf-a 3 Premium Edition, dodatki są zapisane na płycie i nie musze ich ściągać, czy jak? Proszę o pomoc :)
    Dziękuje z góry!

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Te 118kb to tylko licencja premium. Każdy dodatek musisz pobrać osobno w grze oraz najnowszą aktualizację aby móc grać na multi. Wtedy BF3 będzie dużo ważył :p Mam nadzieje ,że pomogłem trochę.

4. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Ilość pobranych danych jest ogromna wiec zwolnij troche miejsca na dysku bo mi bf3 zajmuje ponad 24 GB a zaznacze ze nie mam zainstalowanej plyty z singlem

Wczytywanie...

Poleć forum