1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 -Problem z multi :(

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kedzior77, Październik 28, 2011.

1. kedzior77

kedzior77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!

Wczoraj otrzymałem swój egzemplarz limitowanej edycji bf 3 , od razu zabrałem się za grę w multi , jednak spotkałem się ze smutnym problemem , otóż już od pierwszych minut gry , po paru zgonach nie mogę się zrespic , po prostu mogę naciskac ,,A,, ile dusza zapragnie , jednak gra nie dołącza mnie do gry (nie reaguje). Chciałbym prosic was o pomoc , czy może byc to związane z wadliwą płytą ? a może jest to błąd mojej sieci ? Będę wdzięczny jeśli ktoś zdoła mi pomóc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Serwery przeciążone lub masz duży ping.

4. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Serwery przeciążone,też tak mam.

5. Abadon

Abadon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    łódz
    ja też tak mam. podobno serwery nie dają rady

6. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Za każdym razem tak masz? Mi się jeszcze ani razu tak nie zdarzyło jak wam a grałem o różnych porach.

7. kedzior77

kedzior77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Praktycznie w każdym meczu , jedynie jeśli nie zginę wszystko jest okej , nie ma zasady czy wystąpi to po 2 zgonach czy np 6 , po prostu nie mogę dolaczyc, o dziwo moi znajomi grają normalnie.Ping mam normalny, a problemy wystepują niezależnie od czasu.

Wczytywanie...

Poleć forum