Battlefield 3: PS3 dostanie 3D i Move!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Moda na 3D zapoczątkowana przez Killzone 3 na PS3 pojawi się pewnie również w nowej grze DICE. Do tego jeszcze dojdzie obsługa Move.


Karl Magnus Troedsson z DICE zapytany czy pojawi się obsługa 3D i Move odpowiedział, że jest taki pomysł rozważany. Gustav Tilleby to potwierdził i dodał, że ich technologia wyprzedza konkurencje dopieszczając ten tryb.


Taka gra w 3D i Move to musi być coś...


POLYGAMIA.PL | Battlefield 3 w trzech wymiarach i z obsługą Move?
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Było by świetnie :p nie żeby to była jakaś mega technologia ale pograłem w Killzone 3 w 3D na Movie niestety z padem w drugiej ręce :( I gra się wyjątkowo przyjemnie a i sam efekt 3D przyjemny dla oka tyle ze po 2 godzinnej grze przerwa obowiązkowa a moi znajomi wysiadają nawet wcześniej :) Chętnie zostanę miło zaskoczony.
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
A może by tak ruszać palcami i zacząć programować pod Kinecta ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie wyobrażam sobie granie w Battlefiel 3 na Kinect :)
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
No pod Kinect było by ciężko,move to takie przedłużenie pada a kinect jak sami wiecie zrobi z ciebie pada a myślę ze żadna konfiguracja nie ustawi klawiszy odpowiednio pod moje ciało :p kinect ma naprawdę ciekawe możliwości ale nie gry FPS :p chyba ze chcecie biegać po pokoju czołgać się itd w sumie na dużej przestrzeni z odpowiednio zmodyfikowanym otoczeniem pod kątem technicznym możliwe :p
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeśli to wypali, to zacznie się mania przenoszenie znanych gierek na move i kinecta. mam nadzieję, że nie wypali, normalny padzik zdecydowanie lepszy. jestem ciekawy czy po multi będzie można grac jednoczesnie na move i na padzie, ci pierwsi chyba nie mają sznas ;) chyba, że ci na move dostaną jakieś ułatwienie, autoaim czy coś, ale wtedy multi bedzie skopane
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Grałem na Move w Killzone i powiem szczerze, że jest to strasznie niewygodne zdecydowanie wolę pada :)
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Słucham ? :) po godzinie gry przestawiłem się na Move i bez oszukiwania precyzja jest porównywalna do myszki, a poruszanie pozostaje nadal Padem ew, tym stickiem do move niestety tego drugie nie posiadam.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
eee! jakos mnie ten move ni pociaga, widzialem fresh air na hyper kilzona 3 i bardzo trudno to pojac

Jedyne co im zazdroszcze to 3D :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kinect + BF3 = kicha jak dla mnie. Na Move'ie może się to sprawdzi ale nie na 'Natalu'
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Co do 3D **** nie urywa, ot taki dodatek odbioru gry nie poprawia męczy strasznie.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Więcej fragów będzie, bo nikt mi nie powie, że Move do FPS-ów jest lepszy od pada :D
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Fakt najlepsza jest myszka.
Poczekaj aż się znajdą wymiatacze na Move :)
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Zeby nie przesadzili z tymi nowosciami bo wyjdzie z tego ... :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
granie na move musi byc bardzo męczące.. po 30 min już cię ręka boli od machania pewnie :) a o kinekcie nie wspomnę :D
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wszystko fajnie, tylko mam nadzieje ze podziela serwery na tych ktorzy graja na move i na tych ktorzy graja na padach.
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko fajnie, tylko mam nadzieje ze podziela serwery na tych ktorzy graja na move i na tych ktorzy graja na padach.
Wątpie.

W sumie szkoda, że na klocku nie da się grać w takie gry.
 

bgszef

Banned
Wątpie.

W sumie szkoda, że na klocku nie da się grać w takie gry.
To nie watp :) Tak bedzie, bylo juz to gadane przy okazji Killzona
 
D

Deleted member 50854

Guest
Wątpie.

W sumie szkoda, że na klocku nie da się grać w takie gry.
Jak to nie można np Heavy Fire: Afghanistan który wyjdzie na Kinecta, UFC, GoW Itd.....polecam lekture XboxForum.pl - największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360 -
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
większośc najlepszych gier na konsole, to właśnie fpsy, twórcy na siłę wciskają opcję grania przez kinecta/move, bo to przyniesie im największe zyski.. wg mnie ten pomysł to niewypał.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom