1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - Pytania w związku Alpha Trial

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez razor7, Lipiec 29, 2011.

1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jako, że udało mi się dostać do Alphy Trial Battlefielda 3 w tym temacie zadawajcie pytania co sprawdzić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie najbardziej interesuje rozwałka otoczenia. Jak to wygląda w porównaniu z BC2?

4. DaVV1d

DaVV1d Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Gdybyś mógł to prosiłbym o napisanie jak wygląda wyburzanie budynków w najnowszej odsłonie Battlefielda. Ciekawi mnie też, czy Frostbite 2 wprowadzi tak mocne zmiany, na jakie czekam. Miłego grania :)

5. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli będę mógł to jutro odpiszę, jak nie to w pon. Ale na jakie zmiany czekasz DaVV1d?

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja wam już mogę odpowiedzieć wyręczając razora7 (z pełnym szacunkiem za dostęp do alphy :) ) o destrukcji, w fazie alpha ta destrukcja jest MOCNO ograniczona, w alphie nie zaimplementowali tych wszystkich bajerów, bo na razie testują mechanikę gry i jej stabilność. Gruzów nie ma bo wyburzeniu jakiegoś balkonu, zapada się on odrazu w podłogę (co nie znaczy że nie będzie gruzu na podłodze w pełnej wersji gry!) jak dobrze pamiętam to w Alphie jest tylko 1 mapa, ta z Metrem, akurat na tej mapie nie ma za dużo miejsc/budynków do wyburzania, chociaż nie wiadomo co dodadzą na tej mapie w pełnej wersji gry (jakie budynki nowe, czy struktury). Może ten post trochę pyszałkowato zabrzmiał, ale chciałem was uświadomić że w Alphie nie ma rozbudowanego systemu zniszczeń, na to za wcześnie.

Żeby nie robić offtopu, dzisiaj w sieci był news odn. customizacji broni, jest jakaś w ogóle w alphie? Co można zmienić w swojej broni ? Jakieś widoczne elementy ? Jak np, celownik (no okej, celowniki i lunety były w BC2 ale tam były te same modele dla wszystkich broni, a czy tu są jakieś specjalne dla każdej broni?) magazynki dodatkowe, jakieś uchwyty, lufy, cokolwiek?

7. DaVV1d

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Nawet jeśli będzie zajeb*ste niszczalne otoczenie, to nie uratuje tej gry jeżeli będzie najzwyklejszym przeciętniakiem od których roi się w tym roku. Ale moim zdaniem, BF3 to nie grozi. Ba! Ja wiem, że ta gra będzie świetna!

8. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja jak na razie mam 1 lvl i jeszcze nie mam czego zmienić, ale widziałem, że ludzie zmieniają celowniki i dają "heavy barrel" (chyba lufa precyzyjna). Widziałem też, że są bipody (dwójnogi), ale ja miałem je od początku z LKMem.

/Edit: Bardzo podoba mi się Suppresive Fire. Gra chyba będzie jeszcze bardziej taktyczna niż BC 2. Jeśli mamy kolegów na froncie, ale nie mogą wrócić walimy ogniem zaporowym i mogą spokojnie wracać do bazy.

W pon postaram się pograć dłużej aby nabić lvl (tymczasem nie jestem u siebie) i odpowiem więcej w związku z modyfikacją. Zadawajcie więcej pytań to sprawdzę wszystko. Z tego co zauważyłem (jak pewnie też inni z filmików alphy) można będzie zniszczyć tylko te budynki, do których możemy wejść.

9. DaVV1d

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
  10. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na razie jest tylko LAV 25. Jeszcze nie miałem okazji nim jeździć.

11. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Jak mogę załatwić sobie wstęp do trialu?

12. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Musisz zapisać się do oficjalnego newslettera na ich stronie i mieć stopień Veteran. Choć ja i tak nie zapisywałem się do tego newslettera a jakoś się dostałem.

Wczytywanie...

Poleć forum