1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - Pytanie !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotruczelli10, Wrzesień 16, 2011.

1. piotruczelli10

piotruczelli10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Witam,jestem tu nowy i mam pytanko zamierzam kupić bf3 na xboxa 360 ale nie wiem jaki ten bf3 jest czy długo się go przechodzi czy krótko mówie tu Singlu bo chce kupić gre którą będe długo przechodził a nie 5 misji i koniec.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Gry przecież jeszcze nie ma to nie rozumiem tego pytania, ponadto battfield nie jest do singla. Tzn. jak chcesz grać jednoosobową rozgrywke to już sobie odpuść. Ea szacuje czas singla na 5 h no i multi nieskończone gdzie właśnie tu jest cud miód i malina ;D

4. RasTaOmLeT

RasTaOmLeT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nikt ci na to twoje inteligentne pytanie nie odpowie ponieważ ta gra jeszcze nie wyszła i nikt w nią nie grał.... :eek:

5. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    Słyszałem że kampania ma być chyba 15 godzinna i ma to być najdłuższa kampania jaką stowrzyli twórcy Battlefield pod oprawą graficzną ma wyglądać ciekawie choć na kosnoli to będzie wogłole inna jakośc i mówie tobie kupuj od razu limitowana edycje na allegro gdyz nie limitowan kosztuje 192.00 a limitowana 194.00.Ja osobiście się już napaliłem na kupno BF3 i polecam także kupić gears of war 3 . : )

6. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kup ja i nie bardziesz zalowal nie ma sie nad czym zastanawiac

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ta gra jest pod multi nie singiel kampania będzie mieć 5h tak szacuje EA więc większość ludzie pewnie przejdzie w 4h.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Wczoraj przeszedłem i zajęło mi to 5,5 godz. więc polecam ze względu na dobra akcję, teraz gram w multi :)
    A tak na poważnie gra jeszcze nie jest skończona :) a premiera będzie 28 października :)

9. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    novy skad ty masz battlefield 3

10. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Zawsze jak pisze 5 godzin singla to przechodzę jakieś 3 - 4 razy dłużej tak na oko. I faktycznie nie polecam tej gry kupować tylko po singla

11. oGvDo

oGvDo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebnicy
    Wejdź na strony typu battlefield.pl , bfzone.pl i tam poszukaj w newsach filmików lub na YT, tej gry jeszcze nie ma :p. Beta wyjdzie (dla tych co nie mają MoH limited edition) 29 Września i wtedy będzie można w nią zagrać : )

Wczytywanie...

Poleć forum