battlefield 3 pytanko ;/

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
Battlefield 3 RF XBOX360-XPG
w sieci !
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
Już ściągam !! :D
 

Bazagazeal

Użytkownik
Użytkownik
Jak mam Slima 4GB to nie pogram?
Bo na drugiej płytce ma być instalka tekstur..
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
pograsz ale bez tekstur wysokiej rozdzielczości. Czyli z ciut gorszą grafiką
 

pablisim

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście dzisiaj gra tylko single. Nie radzę wbijać się na live;)


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Mamkers

Banned
Użytkownik
ta 2 plyta od multi dodaje split screen czy tylko online?
 

kek88

Użytkownik
Użytkownik
sluchajecie ja mam takie pytanko z 2 plyty chodzi kampania slabszej jakosci graficznie czy pierwsza plyte mozna zainstalowac na pendrive bo niemam twardego do xa jesli tak to jak to zrobic prosze o pomoc
 

foresttt

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie,zamówiłem w sklepie internetowym Battlefield 3 - Edycja Limitowana + DLC z informacji wynika że jest na jednym nośniku DVD a gdzie druga płyta?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam pytanie,zamówiłem w sklepie internetowym Battlefield 3 - Edycja Limitowana + DLC z informacji wynika że jest na jednym nośniku DVD a gdzie druga płyta?
Dwie dostaniesz płytki, nie martw się. Najwidoczniej sklep nie zmienił takiej informacji na stronie i tyle.
 

pablisim

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma się czym podniecać:( Ja jestem w połowie kampanii i rewelki nie ma. Stare, odgrzewane kotlety. Niczym mnie BF3 nie zaskoczył, powiem nawet że gra jest momentami nudna. Fabuła banalna, w 100% przewidywalna, niczym nie zaskakująca. A grafika, cóź rozczarowanie na maxa. Nawet po instalacji teksture HD na dysk nie widzę różnicy pomiędzy BF3 a BF2:BC czy nawet Black Ops (w Black Ops durzo ciekawsza fabuła!!!!). Poza tym klimat w grze dużo lepszy w BF2 za sprawą Pazury. W dwójce było to coś co trudno nazwać a czego nie ma w trójce. Jak ktoś grał w Medal o Honor to wie o czym piszę.

Co do multi to się nie wypowiadam, gdyż nie próbuję grać przed premierą.


Sent from my iPad using Tapatalk


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Do góry Bottom