1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 rada?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grabuss, Lipiec 5, 2012.

1. grabuss

grabuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie na starcie zaznaczam że jestem laikiem jeżeli chodzi o gry serii Battlefield jednak kupiłem w ubiegłym tygodniu tę grę na xboxa360 od wczoraj żyłuję grę w sieci ale idzie mi fatalnie żeby nie powiedzieć tragicznie :) I tak się zastanawiam jakie opcje macie włączone grając w sieci? Przeważnie gracie jako szturmowiec? Może jakaś mała podpowiedź z waszej strony

2. Lotnik421 Xbox One

3. TeHaCek

TeHaCek Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KRK
    Grać grać i po prostu grać, u mnie na początku tez nie szło i odstawiłem BF3. Po miesiącu zacząłem spowrotem grać (dużo grać) i teraz mogę stwierdzić, że gra jest naprawdę warta swojej ceny

4. _AdamAdamski_

_AdamAdamski_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak ktoś nie ma skilla w danej grze to juz mieć nie będzie nawet gdyby nie wiem ile czasu grał . Albo sie ma predyspozycje do grania w BF3 albo nie .

5. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    Ja na PC mam K/D 1,7,niedługo na Xboxa którego mam od niedawna i się boję,że będzie 0,3 ;D

6. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja też teraz zaczynam, myślę że największą wadą początkujących jest to że starają się za wszelką cenę iść do przodu. Ja jak szalony przebiegałem przez cała linie wrogą, dawało sporo zabawy wbijanie w 4 z granatem ale to od razu widać na statach. Trzeba zacząć grać taktycznie i starać się chodzić możliwie przy kogoś boku, najlepiej medyka ;)

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków.

Wczytywanie...

Poleć forum