Battlefield 3 RF XBOX360-XPG

freak10

Użytkownik
Użytkownik
grał juz ktos? czy wywala domenu jak w forze4??
 

Grzesiek153

Świeżak
Świeżak
To jak w to grac ? Na jednej plycie gra a na drugiej telstury, czyli trzeba miac dysk czy jak ?
 

saffal

Użytkownik
Użytkownik
Nie trzeba ! Grzesiek wracaj do świeżaków. Na drugiej lepszej jakości tekstury
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
ale jak ktos nie am dysku..mozna zainstalwoac na pendrivie tak jak to bylo w forze 4
 

robalx245

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ale jak ktos nie am dysku..mozna zainstalwoac na pendrivie tak jak to bylo w forze 4
każda gre można na pen drive zainstaować.
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest w xgd2 wiec raczej nie ma CIV.
Jak to jest z tymi teksturami,jesli mam bana na konsole to nie pogram w multi wiec teoretycznie cd 1 jest niepotrzebne,Co-Op jest na 2 osoby na split scrren?(jeski tak to cd1 jest potrzebne)
Ile miejsca zajmuja tekstury,mam pena 4gb jako pamiec-wystarczy???
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
wiem ale padlo tutaj takie pytanie więc odpowiedzialem;)

Gra jest w XGD3 nie wprowadzaj ludzi w błąd
 

robalx245

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gra jest w xgd2 wiec raczej nie ma CIV.
Jak to jest z tymi teksturami,jesli mam bana na konsole to nie pogram w multi wiec teoretycznie cd 1 jest niepotrzebne,Co-Op jest na 2 osoby na split scrren?(jeski tak to cd1 jest potrzebne)
Ile miejsca zajmuja tekstury,mam pena 4gb jako pamiec-wystarczy???
Gra nie może być XGD2 bo obraz ma wiecej niż 8,5 GB a dokładnie ma 8,8 GB czyli to XGD3
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Płyta 1 multi plus tekstury
Dowód





I skończyć już z pytaniami

EDIT : XGD3 nagrać nowym imgburn , truncate.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .
 

Xbox_Live

Użytkownik
Użytkownik
wiem ale padlo tutaj takie pytanie więc odpowiedzialem;)

Gra jest w XGD3 nie wprowadzaj ludzi w błąd
dokładnie przestań gadać głupoty, mało prawdopodobne żeby jakaś gra która będzie teraz wychodzić miała XGD2... Reasumując tylko Forza 4 ma CIV i jeżeli grałeś w piracką kopię Forzy 4 i wywaliło Ci błąd to każda gra z XGD3 będzie Ci prawdopodobnie sypać błędy.
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Xbox_Live - Błąd weryfikacji sypie każda nowa gra XGD3 nawet jeśli nie grałeś nigdy w Forza 4. Wystarczy mieć najnowszego dasha i konsola rozpoznaje fakt, że płyty nie są nagrywane w 100% zgodności. Sprawdzone osobiście.
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
czyli jak można bezpiecznie odpalać Battlefielda czy będą jakieś problemy
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam pojecia o jakich bledach w Forzie mowicie. Na starym dashu dwa razy wyskoczyl mi blad (autoryzacja plyty, czy cos takiego), ale po wgraniu najnowszego dasha nic nie wyskakuje, mimo ze gralem wyscigi przez XL. Tak wiec, nie chcecie miec bledow - aktualizujcie dasha.

Co do BF3 - moglby ktos powiedziec, czy gra (z obiema plytami zainstalowanymi) wyglada lepiej od bety, czy tak samo? Bo z moja predkoscia neta zagram dopiero jutro, a chcialbym wiedziec. :)
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
Zeby pograć na multi to pewnie trzeba bedzie miec online pass :/ Czy mozna grac bez?? Sprawdzał ktoś?
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Jak masz najnowszego dasha, tego z zeszłego tygodnia to masz duże prawdopodobieństwo, że losowo wywali Cię z gry z błędem autoryzacji płyty. Wcale nie trzeba grać w Forze 4. Wywala na każdym tytule, który posiada XGD3. Pytanie tylko czy jednokrotne wywalenie z gry flaguje konsolę. Na to pytanie póki co jeszcze mi nikt nie odpowiedział :p

Ty baton raczej nie masz się o co bać, bo jeśli chcesz odpalać grę dziś to znaczy, że na Live i zbanowaniu Ci nie zależy. Gdyby zależało to doskonale wiedziałbyś, że w gry przed premierą się nie gra dla świętego spokoju.

Online pass jest, bo to jest gra od EA.

Qvstra - widzisz kolego ja mam zupełnie odwrotnie. Na starszym dashu *599 nie miałem nigdy żadnego błędu autoryzacji, błąd zaczął pojawiać się na najnowszym, a w sławną już Forze 4 nigdy nie grałem. Jeśli błąd autoryzacji wyskakuje na obu dashach w grach XGD3, to będzie ciekawie na święta, jak Microsoft zacznie banować...
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
To w takim razie zagram dopiero jak bedzie mozliwość kupienia online pass :)
 

ekwador15

Użytkownik
Użytkownik
dziwne, bo GoW 3 też XGD3, a jakoś na najnowszym dashu nie pojawia się komunikat taki jak w Forzy 4. więc nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo grałem w kooperacji przez Live w Gow 3 i błędu żadnego. Tylko Forza 4 ma te CIV i ciekawe teraz czy BF3 też to ma. Inne gry nie mają tego. Batman to samo, XGD3 ale będąc podłączonym na live ukończyłem całość i żadnego błędu.
 

Xbox_Live

Użytkownik
Użytkownik
No widzisz, mam najnowszego dasha, najnowsze LT 2.0, grałem w Geras Of War 3, Drivera San Francisco, Batmana Arkham City (w kopie wypalone bez żadnych FW do nagrywarek - którego jeszcze nie ma :p), a w Forzę 4 gram w oryginał (wystarczyło użyć trochę główki bo wiadomo że to gram Microsoftu więc byłem ostrożny i 5 dni przed premierą udało mi się kupić po znajomości Forzę 4 za 150 zł nówkę) i żadnych błędów nie mam i nie będę raczej miał, a zaraz wypalam 2 płytki Battlefielda 3. Reasumując obecnie tylko Forza 4 ma zabezpieczenie CIV (podejrzewam że wydawca musi zapłacić sporo kasy żeby takie zabezpieczenie było w jego grze więc myślę że na chwilę obecną tylko wydawca Call Of Duty MW 3 będzie sobie mógł na to pozwolić).
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
ekwador15 - Nie mam zamiaru nikogo w błąd wprowadzać. Dla Ciebie specjalnie zrobię zdjęcie kiedy błąd wyskoczy. Też większość czasu gram w GoW 3 online i średnio raz na 2 dni gra się wywala z powodu autoryzacji. Jeszcze raz podkreślam, że w Forze 4 nigdy nie grałem, a powyższa autoryzacja musiała być dołączona do najnowszego dasha...

Xbox_Live - Mam do Ciebie proste pytanie. Nigdy nie uruchamiałem Forzy 4, bo jej po prostu nie mam, nie ściągałem itp. Bląd autoryzacji wyskoczył już z 5 razy w Gears of War 3. Jak wytłumaczysz ten fakt, skoro Twoim zdaniem autoryzację płyty sprawdza tylko Forza 4?
 

Xbox_Live

Użytkownik
Użytkownik
Dodam jeszcze że w każdą z wymienionych gier grałem ONLINE, i jeszcze jedna sprawa - przestańcie gadać że nie wolno grać w gry przed premierą bo to głupota, osoby które testują gry miesiąc przed premierą - a na całym świecie jest ich naprawdę dużo (grając w finalny produkt też dostają BANY???!!! - NIE) a 90% gier które się ukazują w sieci właśnie pochodzi od testerów, recenzentów więc gracie w ten samym obrazie gry co i oni...
 

Do góry Bottom