Battlefield 3 RF XBOX360-XPG

ekwador15

Użytkownik
Użytkownik
Dziś C4eva napisał, że w ciągu 24h wyjdzie FW do nagrywarek, więc nie będzie problemu żadnego z Forza i jeśli ktoś ma błędy w innych grach, to też z nimi skończą się problemy.

Tak jak mówie, ja miałem ten błąd spowodowany CIV tylko w Forzy 4. Batman i Gow 3 bez błędów grając na najnowszym dashu będąc na XBLive
 

Xbox_Live

Użytkownik
Użytkownik
D4Ru73K - proste - albo siejesz ferment żeby się pokłócić i narobić mętlik w głowach tych 15 latków co czytając te posty obgryzają paznokcie z nerwów i w obawie BANA, albo po prostu masz tak archaiczną nagrywarkę że nawet nie wypala obrazu gry do końca (wszyscy mamy wypalone w 97% przy czym gra jest w 100% kompletna) albo jest skąpcem i wypalasz gry na płytach typu ,,PLATINIUM,, bo żal Ci wydać 4 zł na płytkę Verbatim...
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
Sory panowie za blad,sugerowalem sie wielkoscia nierozpakowanych plikow w folderze.Gra jest XGD3
Co do CIV i bledow autoryzacji plyty,przeszedlem 3 gry w formacie xgd3 a mianowicie X-men destiny dash13599,gow3 dash13599+najnowszy+granie na multi,batman AC najnowszy dash,w trakcie grania w gry nie mialem ani jednego bledu,zawsze xbl wlaczone,gry wypalane na plytach omega za 1,5zl dobra nagrywarka pionka w programie tylko CLONE na predkosci X4
Tak wiec wywalanie bledow na grach xgd3 jest raczej przypadkowa i nie mam pojecia od czego zalezy???
Jak ktos jest madry to niech napisze jak wie.
 

skrzydel5

Użytkownik
Użytkownik
Ja nagrywając Gow 3 i Batmana za pomocą CloneCd nie dostałem jeszcze żadnego komunikatu o CIV. Myślę że problem może tkwić w ImgBurn który nagrywa do 97%. W każdym razie powstrzymuje się jeszcze od Forzy
 

peco

Banned
A więc aby zagrać w single player ptrzebuje dvd1 czy dvd 2
Pójdzie na dashu 13599?
 

skrzydel5

Użytkownik
Użytkownik
Potrzebujesz DVD 2.
 

peco

Banned
a dash jaki wymagany?
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Xbox_Live - Doprawdy? Mylisz się... Release w które Ty grasz są ripami zrobionymi z gier pudełkowych. Scena nie wrzuca gier, które producenci wysyłają branży do testów. Scena idzie do sklepu, kupuje grę, robi ripa, Ty go ściągasz. Gry testowe to gry preview i one nie trafiają do sieci nigdy, wyjątki możesz policzyć na palcach jednej ręki. Nie ma premier w sieci miesiąc przed oficjalną premierą, a 7-10 dni czyli wtedy kiedy gra jest już wytłoczona i jedzie do sklepu.

Reasumując grasz w końcowy produkt zripowany ze sklepowego pudełka. Microsoft już wiele razy banował ludzi, którzy grali online w gry przed oficjalną premierą, zarówno piratów, jak i tych co pod ladą dostali swoje pudełko na długo przed wystawieniem na półki. Ponieważ gracz nie jest winien, że sprzedawca sprzedają grę wcześniej, Microsoft rzadko banuje za grę przed premierą, ale ryzyko jest. Tak samo tyczy się to jeśli grasz przed premierą offline. Większość konsol nabija achievements z datą roku 2005 kiedy jesteś offline. Po tym Microsoft jest w stanie rozpoznać czy grałeś offline przed oficjalną premierą. Gdybyś miał oryginał to nie musiałbyś się obawiać bana i grałbyś online nawet przed premierą. Wiele osób 2 lata temu zostało zbanowanych za granie np. w MW2 na długo przed premierą.

Zresztą nie odpowiedziałeś mi na pytanie dotyczące autoryzacji i braku Forza 4.
 

Keres

Użytkownik
Użytkownik
Ktos wie jak to jest z gra online ?

Potrzeba wykupic jakis vipcode czy sama plyta starczy?
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Online pas... Pojawi się w dnu premiery w Marketplace standardowo pewnie za 800 MPS.

Xbox_Live - Płyty nagrywam zawsze na Verbatimach, na laptopie albo na macbooku. Płyty nagrywane CloneCD z poprawnym LB. Nigdy nie wysypał się program w czasie nagrywanie, gry idealnie instalują się na dysk. Nagrywając GoW3, Rage, Dark Soul's nie zmarnowałem ani jednej płyty jak inni. Błąd autoryzacji pojawił się dopiero po aktualizacji dasha do najnowszego w GoW3. Nie zrozum mnie źle, ale nie trawię zombie, które żyją na tym forum i zadają pytania w stylu "mam LT 1.1 pujdzie mi too???????////" Nie mam zamiaru nikogo wprowadzać błąd, ani klepać sobie postów z nudów. Piszę tylko to, co zaobserwowałem w osobistym przypadku.
 

peco

Banned
jaki dash?
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
a sprawdzałeś?? moze mozna grac bez online passa :p Nie wiem jak to jest dokładnie ale taki bulletstorm wydany przez ea , wywala mi informacje ze jest potrzebny kod online , a normalnie ze znajomymi grałem przez sieć, wiec nie wiem czy do konca z tym online passem tak jest :)
 

Xbox_Live

Użytkownik
Użytkownik
Xbox_Live - Doprawdy? Mylisz się... Release w które Ty grasz są ripami zrobionymi z gier pudełkowych. Scena nie wrzuca gier, które producenci wysyłają branży do testów. Scena idzie do sklepu, kupuje grę, robi ripa, Ty go ściągasz. Gry testowe to gry preview i one nie trafiają do sieci nigdy, wyjątki możesz policzyć na palcach jednej ręki. Nie ma premier w sieci miesiąc przed oficjalną premierą, a 7-10 dni czyli wtedy kiedy gra jest już wytłoczona i jedzie do sklepu.

Reasumując grasz w końcowy produkt zripowany ze sklepowego pudełka. Microsoft już wiele razy banował ludzi, którzy grali online w gry przed oficjalną premierą, zarówno piratów, jak i tych co pod ladą dostali swoje pudełko na długo przed wystawieniem na półki. Ponieważ gracz nie jest winien, że sprzedawca sprzedają grę wcześniej, Microsoft rzadko banuje za grę przed premierą, ale ryzyko jest. Tak samo tyczy się to jeśli grasz przed premierą offline. Większość konsol nabija achievements z datą roku 2005 kiedy jesteś offline. Po tym Microsoft jest w stanie rozpoznać czy grałeś offline przed oficjalną premierą. Gdybyś miał oryginał to nie musiałbyś się obawiać bana i grałbyś online nawet przed premierą. Wiele osób 2 lata temu zostało zbanowanych za granie np. w MW2 na długo przed premierą.

Zresztą nie odpowiedziałeś mi na pytanie dotyczące autoryzacji i braku Forza 4.
Człowieku rozśmieszasz mnie, scena idzie do sklepu prawie miesiąc przed premierą Gears Of War 3 i mówi ,,hop hop jest piracikem i chcę kupić GOW 3 żeby wrzucic je do sieci i żeby wszyscy grali 2 tygodnie przed premierą,, i sprzedawca dzwoni do Obamy który podaje ściśle tajny szyfr do sejfu, sprzedawca otwiera i sprzedaję grę??????????????????? Niestety nie chce mi się dalej prowadzić tej dyskusji bo jestem na mega kacu po wczorajszych urodzinach więc nie będę się denerwował dalej...
 

peco

Banned
kkuurwaa a dash jaki wymagany?
 

Xbox_Live

Użytkownik
Użytkownik
Czyli pewnie zagrałeś w grę która teoretycznie powinna się ukazać po nowym dashu (a Ty zagrałeś na starym) z 11 października przed 11 października, innego pomysłu nie mam
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
no chyba logiczne ze najnowszy , najnowszy lt 2.0 itd, k**wa głupie pytania zadajesz :)
 

Krzychu30

Użytkownik
Użytkownik
kkuurwaa a dash jaki wymagany?
peco poczytaj info a sie dowiesz bo chyba kwestia wymaganego dasha od kad wskloczyl 2.0 i formy XGD3 gry to chyba raczej odpowiedz sie sama nasowa
 

peco

Banned
czy potraficie odpowiedz osobie ktora ma autyzm
13599 czy 13604?

obraz płyty 2 ma 7.39 GB a nie zadne 8.8 GB
 

karlitoo

Użytkownik
Użytkownik
Witam ktoś odpalił na Jtag???bo nie wiem jak doinstalować textury woła mi o płytę ....
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Dodam jeszcze że w każdą z wymienionych gier grałem ONLINE, i jeszcze jedna sprawa - przestańcie gadać że nie wolno grać w gry przed premierą bo to głupota, osoby które testują gry miesiąc przed premierą - a na całym świecie jest ich naprawdę dużo (grając w finalny produkt też dostają BANY???!!! - NIE) a 90% gier które się ukazują w sieci właśnie pochodzi od testerów, recenzentów więc gracie w ten samym obrazie gry co i oni...

Brak mi słów.
 

Do góry Bottom