1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 RGH / Zmiana czcionki we freestyle dash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vibez, Styczeń 12, 2012.

1. Vibez

Vibez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trzebiatów
    Witam
    Ad1. Otórz mam problem z oryginalną grą Batllefield 3 , pożyczłem tą gre od znajomego , skopiowałem obie dvd na dysk żeby grać bez płyty ,ale przy włączeniu gry dla pojedynczego gracza za każdym razem woła dvd1 , słyszałem ,że rozwiązaniem tego problemu jest zrobienie wersji GOD z płyty dvd1 ,ale ja nie mam specjalnej nagrywarki żeby zrobić obraz , tak więc czy są jakieś inne rozwiązania?

Ad2. Moje drugie pytanie tyczy się czcionki we Freestyle dash , na pewnym screenie widziałem że ktoś miał wgraną czytelniejszą czcionkę więc chyba jest taka możliwość , tylko jak to zrobić? :)

Pozdrawiam Vibez :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    1. Ściągnij program NXE2GOD tyle tylko że wtedy z wszystkich gier na dysku zrobi Ci GOD

4. Vibez

Vibez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trzebiatów
    Ok dzięki ,a na drugie pytanie ktoś udzieli odpowiedzi?

Wczytywanie...

Poleć forum