1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 – różnice między PC a konsolami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 31, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Jakie będą różnice między wersją PC a konsolową nadchodzącego hiciora DICE? Czy gracze trzymający w rękach pady zamiast myszek mogą liczyć na tę samą rozgrywkę, tylko z gorszą grafiką?

Ekipa niemieckiego serwisu GameZone wybrała się do siedziby producenta, by pogadać o Battlefield 3. Oto co wynika z wypowiedzi twórców, Patricka Bacha i Larsa Gustavssona.

-64 graczy naraz na serwerze w wersji PC i 24 (tak jak w Bad Company 2) na konsolach. Zmniejszenie ilości graczy to kompromis między ilością a jakością.
    -Mapy w wersjach konsolowych będą mniejsze, ale nie ścięte na pół, tylko dostosowane specjalnie dla konsol.
    -Na konsolach będą samoloty.
    -Możliwe, że pojawi się nowy tryb hardcore i system zarządzania meczami, ale Patrick Bach nie chciał wdawać się w szczegóły.
    -Poziomowanie ma być lepiej zaplanowane, tak by nowy sprzęt i zdolności zdobywać do samego końca, a nie tak jak w Bad Company 2, w którym podczas walki o ostatnie poziomy ma się już cały dostępny sprzęt.

-Pozycja leżąca ma być bardziej dopracowana niż w Battlefield 2. Mam nadzieję, że oznacza to między innymi walkę z kamperskimi, snajperskimi mendami ;)
    -Zniszczenia będą większe, ale nie całkowite. Twórcy chcą kontrolować gameplay.
    -Powstają już plany DLC, ale nie wiadomo nic więcej.

Pełny wywiad załączam poniżej.

Gamezone unterwegs: Battlefield 3 bei DICE on Vimeo

źródło : Battlefield 3 – różnice między PC a konsolami

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    "-Powstają już plany DLC, ale nie wiadomo nic więcej."
    Nie ma to jak planowanie DLC do gry, która jeszcze nie miała premiery..

Gdzie te czasy w których dostawało się pełną grę (nie okrojoną), a dopiero po pół roku (paru miesiącach) wychodziły jakieś dodatki do niej.. - Wypowiedź związana jest z dodatkami na PC, ponieważ X360 nie mam od początku (lat młodzieńczych konsoli X360).
    --------

OT: Dobra sygnaturka :)

--------

Jestem już bardzo ciekaw wersji na X360.. Im więcej czytam na temat BF3 tym chętniej widziałbym już go w akcji na konsolce :)

4. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    I co najlepsze były to DARMOWE dodatki, no ale cuż... takie czasy. Ja osobiście obadam dwie wersje tejże gry, ale co wiem na pewno - to to, że na Xbox będzie mi się grało lepiej i po prostu wygodniej. Konsole FTW! hehe

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Liczę, że chodzi im o coś w stylu Vietnam do BC2, a nie mapek do MW2.

6. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobrze zrobili z tym zdobywaniem do ostatniego poziomu.

A tak w ogóle co wy się tak tych kamperów czepiacie?! nie popieram ale taka jest rola snajpera: Idzie, chowa sie i czeka na swoją ofiarę. Wnerwiające ale tak jest.

7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    taki dodatek co by przeniósł nas do okresu IIWŚ. Frostbite 2 w tamtym okresie był by świetnY!!!

8. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    To jeszcze nic z tego co pamiętam EA wypuściło trailer dodatku do dragon age 2 na miesiąc przed premiera gry:p

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Eeee na konsolach 24 graczy?! Myślałem że chociaż 32 będzie :d W BC 2 na PC jest 32 to i na konsolach w BF3 mogli dać chociaż tyle :d

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dobrze, ze poprawili to levele, bo w bc2 za szybko szly i przy 24 juz nie bylo co robic oprocz bicia do 50 :D

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

11. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Ja osobiście wolę tych 24 graczy i mieć jakieś w miarę normalne rozgrywki klanowe na mapach, które szybko będzie można poznać od opcji wpuszczenia bydła na ogromne mapy.

To mnie chyba ucieszyło najbardziej ;)
    -Na konsolach będą samoloty.\
    -Poprawione poziomowanie

To się nieźle przeliczysz.

Zmniejszenie ilości graczy to kompromis między ilością a jakością.

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ja będę grał na PC, ale 32 vs 32 to tylko więcej szans i zagrożeń bym padł od snipera :p Samoloty... wiem że w serii Battlefield przewijają się od lat, o ile w BC2 były tylko helikoptery, to w Play4Free były myśliwce też, i szczerze powiedziawszy, cholernie trudno się nim steruje, w zasadzie po paru kraksach odpuściłem je sobie zupełnie, pewnie w BF3 też tak będzie a ja pozostanę szczurem lądowym : )

13. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    nie wiem dlaczego snajper ma mieć utrudnienia... to tak jak by chcieli rolę takiego żołnierza wywalić.
    Logiczne jest to że snajper nie będzie przebywał w środku boju tylko gdzieś na uboczu. Snajperką nie zlikwiduje wrogów nacierających na niego, bo szybkość załadowania pocisku po wystrzale w jago stronę wystrzeli kilkadziesiąt wrogich nabojów (mowa o karabinach co się ładuję pocisk po każdym wystrzale).
    BF to nie Conterstrike gdzie się chodziło po całej mapce z AWP i ubijało jeden za drugim jak kaczki lecące pod celownik.
    Tak ze moim zdaniem to nie jest dobrze żeby snajperowi dawali takie utrudnienia. A co do odblasku lunety to dobry patent, ale bez przesady, żeby pod każdym kątem widzenia ten odblask zdradzał przeciwnikowi jego miejsce położenia.

14. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Dokładnie ja w BF2 tylko heli latałem ponieważ samolot był trudny do ogarnięcia.

15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie wiem, o co Wam chodzi, mi się myśliwcem dobrze latało, trzeba mieć po prostu cierpliwość. Wiadomo, że po jednym nalocie trzeba zrobić nawrót, a to chwilę jednak trwa.

16. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Niech pokażą w końcu wersje na X360, ile można czekać !!

17. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    @up
    Pewnie mają jakiegoś asa w rękawie dla wersji xboxowej i czekają z ujawnieniem go :)
    @topic
    Miło że będą samoloty których zupełnie nie ogarniałem, a widząc pełne akcji i patosu walki powietrzne mistrzów pilotowania byłem pełen podziwu. Za to chce żeby dali normalne heli a nie takie UP jak są w BC2, takie że te rakiety niekierowane ani się na piechote nie nadają za bardzo ani na czołgi. Powinni dać takie jak w BF2 + TV dla gunnera i byłoby okej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum