1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - sterowanie i online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez greex1, Czerwiec 6, 2013.

1. greex1

greex1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od dwóch dni mam X360 slim 250gb, ale póki co tylko Kinect Adventures :D Przymierzam się do zakupu dwóch gier od EA - FIFA 13 i Battlefield 3 Premium. Mam jednak pytanie czy opłaca się kupować BFa na konsolę? Chodzi mi przede wszystkim o sterowanie. Wydaje mi się, że sterowanie analogiem zbyt wygodne nie jest, mimo, że pad od Xboxa bardzo ładnie leży w ręce i ma dobre rozmieszczenie analogów ;). Druga sprawa to online w obu grach - jak wiadomo gry na konsole zbyt tanie nie są, czy wymagany jest dalej online pass dla tych dwóch gier? Wydaje mi się, że opłaciłoby się bardziej kupić dwie używki, bo gry i tak chyba (bo po co byłby dysk 250GB :D) da się wrzucić na dysk twardy i płyta będzie się minimalnie zużywała.

Mam jeszcze pytanie odnośnie fify do jej posiadaczów - czy można ZA DARMO pobrać aktualizacje? I czy naprawia ona polski komentarz tak jak to ma miejsce w PC? (w pierwszych wersjach FIFY był błąd z PL komentarzem - szaran ze szpakiem wymawiali tylko 3-4 nazwiska na mecz :p).

Przy okazji jeszcze jedno pytanie - czy gdybym kupił Microsoft Pointsów za 200zł to da radę jakoś kupić w xbox live gry typu BF'a czy FIFA i pobrać je na dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    co do sterowania to dla mnie lepiej sie gra na padzie niz myszka, w BF3 juz nie ma online passa w FIFIE jeszcze chyba go nie zlikwidowali, co do punktow to mozna za nie kupic gry ale jest to strasznie nieoplacalne wiec lepiej kupic uzywane na plycie

Wczytywanie...

Poleć forum