1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3: Walka w zwarciu nie będzie mieć gorączki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli liczyliście na szybkie rajdy na stacje M-COM i przebijanie się przez kolejne przyczółki wroga na nadchodzących w Battlefield 3 mapach, srogo się rozczarujecie. Ale spokojnie, pojawi się nowy tryb gry.

Jak zdradził Niklas Fegraeus, główny projektant DICE, w DLC do Battlefield 3 o podtytule Walka w zwarciu nie uświadczymy trybu gry Gorączka. Decyzję studia Fegraeus tłumaczy w ten sposób:

I tym samym w grze pojawi się zupełnie nowa forma rozgrywki - Dominacja w Podboju (Conquest Domination). Nie przedstawiono precyzyjnie jego zasad, ale wiemy, że system odradzania tryb zapożyczy z deathmatchu drużynowego, a bronienie flag zespołu będzie znacznie bardziej "napięte". Jak zdradził Fegraeus, inspiracją dla tego trybu była Dominacja z Unreal Tournament.

Jak sprawdzi się nowy tryb? Ciężko wyrokować, ale niektórzy mogą być zawiedzeni brakiem Gorączki w DLC. Z drugiej strony - znam takich, którzy w Battlefield 3 nigdy do niej nie sięgnęli, lubując się w Podboju.

źródło : •• Battlefield 3: Walka w zwarciu nie będzie mieć gorączki

2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    w BC2 grałem tylko na gorączce a w BF3 tylko podbój. Różnicy mi to nie robi jakie będą tryby

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja tak samo. W Bad Company 2 Gorączka jest świetna, a podbój ... no cóż, co najmniej średni. A w Battlefieldzie 3 jest znów na odwrót. To nie jest wina DICE, że coś spieprzyli z Gorączką(czy tam Szturmem - to to samo) w tej grze, tylko wina graczy, którzy kampią dosłownie na potęgę. A kampią dlatego, że mapy w BF3 są do tego idealnie przystosowane - dużo zabudowań, ciasnych uliczek itd...

A teraz do tematu - ja tam jestem zadowolony z takiego stanu rzeczy, oby tylko ten nowy tryb był w 100% gotowy na premierę, żeby potem nie było jakiś bugów, patchy... Ale osobiście jestem nieprzekonany do tego DLC. Brak pojazdów, małe mapy, ciasne lokacje - nie do tego przyzwyczaiła nas seria BF, czyż nie? Oby to był jednorazowy 'wybryk' DICE, bo ja chcę ogromnych map, coś na styl Granicy Kaspijskiej czy też Wyspy Chark, gdzie walczą wszystkie jednostki - powietrzne, pancerne, morskie i piechota.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A ja zarówno w BC2 jak i w BF3 gram praktycznie tylko podboje. Walka w zwarciu... ani podbój ani rush mi tam nie pasuje, zwykły deathmatch byłby tam idealny.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    I na pewno taki zwykły deathmatch też będzie, zarówno team jak i squad.

Będzie promocja 50% obniżki to będzie zakup :)

7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce

to dlatego że mapy było robione pod konsole ( ogólnie cała gra ) i zoptymalizowanie mapek było świetne. Dlatego Gorączka w BC2 była fajna.

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ciekaw jestem tego nowego trybu, a dodatek będzie specjalnie dla graczy którzy nie lubią pojazdów lub tych co po prostu lubią dużo szybkiej akcji i nie interesuje ich gra na cele, a po prostu fragowanie. Co do tego, że Rush nie będzie to wcale się nie dziwię, bo ten tryb zawsze mi się kojarzył z pojazdami :)

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czyli po prostu dla tych, którzy się przerzucili z CoDa na BFa... no cóż, głęboko liczyłem, że DICE nie ulegnie naciskom EA, myliłem się.

10. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Takie mapki będą dobre pod TDM,ale jak nie poprawią respów to będzie tam masakra.
    Według mnie to głupota wydawać mapki "codo-podobne" gdy będę chciał zagrać na małych mapkach to otrze z kurzu pudełko z MW2/BO i zagram.
    Niech DICE nie upodabnia się do Activision :(

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum