1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 z Online Pass? DICE: "Najprawdopodobniej"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Sierpień 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wiele wskazuje na to, że stosowany od pewnego czasu przez EA patent w postaci kodu Online Pass (swoisty system „antyużywkowy”) zostanie wykorzystany także w Battlefieldzie 3. Takie wnioski można wyciągnąć ze słów twórców gry, które padły w jednym z wywiadów.

Patrick Bach, producent wykonawczy Battlefielda 3, w wywiadzie udzielonym portalowi GamerZines przyznał, że „najprawdopodobniej” w pudełkach z nowymi egzemplarzami gry znajdą się kody, które po aktywowaniu odblokują dostęp do trybu multiplayer. Jak jednak zaznaczył:

Bach przyznał jednak, że dostęp do trybu sieciowego dla posiadaczy używanych kopii będzie zablokowany. Postanowił także uzasadnić taki ruch:

Jak dodaje:

Och, naprawdę?

Źródło: Battlefield 3 z Online Pass? DICE: "Najprawdopodobniej" / CD-Action

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    No wiele ładnych słów, ale przecież to jest nic innego jak w BF BC2. Masz oryginał masz kodzik VIP, kupiłeś używkę to płacisz albo to w M$ punktach, albo kodzik z Allegro.

Czyli 1 kod VIP jedna opłata dla DICE, bez różnicy czy to w kupionej gry z półki czy to z używki.

4. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeszcze chwila i ten system będzie miała każda nowo wydana gra...

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dobry wywiad, nie powiem, parę rzeczy mi to uświadomiło. Tylko teraz pytanie czy zrobią kod vip z bonusami jak w Bad Company 2 czy całkowity Online Pass bez którego w ogóle nie odpali się multika ? Oczywiście mi to obojętne, bo kupię oryginał, wg mnie się opłaca i to bardzo, wydam 120zł i mogę grać do upadłego bez żadnych opłat i abonamentów : )

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    W artykule powinno się jeszcze to znaleźć:
    źródło: ppe.pl

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Teraz jestem już pewny, że jeśli kupię BF3 dla multi, to tylko na PC. Nie mam zamiaru płacić za oryginała, który jest sporo droższy od wersji PC'towej + jeszcze XBL.

8. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    @UP
    Dokładnie, po tym jak powiedzieli, że w wersji konsolowej będą samoloty jeszcze się wahałem, ale teraz już wiem że kupię na PC.
    Nie mniej jednak, trochę rozumiem twórców, utrzymywanie serwerów rzeczywiście kosztuje - a biorąc pod uwagę ile graczy będzie regularnie grało w BFa 3 nie będą to koszta małe. Gdyby online passy były po góra 10zł to mógłbym się skusić. Tak długo, jak nie narzucaliby cen activision'owskich.

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie wierzę w to. Same pre-ordery prawdopodobnie zwrócą większość kosztów produkcji i marketingu. Przez tyle lat nie było OnlinePassa i dawali sobie radę utrzymać serwery, a teraz nagle kryzys? Bzdury. Nie mniej - sam bym tak zrobił, pieniądze rządzą się swoim prawem i tego nikt nie zmieni.

10. Helid

Helid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zauważcie też że zahamuje to piratów, bo gdy pobiorą grę i tak sobie nie pograją.

11. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Powiem tak P..o..y....e...b...a...n...e. Konsole się robią jak pc niedługo będą cd keye..... Opłacalność kupienia gry na xboxa do grania multi spadnie do zera.

12. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    piraty nie pograja przez neta i jednak trzeba wydac te 30 zl :D
    no ale to wtedy M$ zgarnie kase za MSP a nie oni (chyba) :p

ja mam to w dupce bo zamawiam sobie pre orderda

13. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Bzdura :p
    Na allegro kupisz wszystkie Vipy, passy itd... :]
    Ja tak kupiłem Vipa do BFBC2... ^^

14. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Ja kupuje oryginały i jakoś mi ten online pass nie przeszkadza. Najgłośniej płaczą ci którzy mają Lt+ na konsoli i kupują gry na nie będę kradł.

15. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Święta racja :) To było do przewidzenia że tak będzie z Battlefield 3, nawet w DiRT 3 jest online pass :)

16. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i tak kupie tą grę tylko aby przejść kampanie chodź multi też się sprawdzi z jeden meczyk ewentualnie 2 :)

17. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Bzdury gadaja, ze to kasa na utrzymanie serwerow, bo jak ktos odsprzeda swoja kopie to nie zwieksza sie ilosc graczy.
    Przez te passy tylko gra przy sprzedazy traci na wartosci, a i producent na prackich kopiach moze zarobic.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

18. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Ktoś myślał, że będzie inaczej? Podczas wprowadzania online passa było oburzenie, jak można karać kupujących używki. Dziś wszyscy już są zadowoleni i wyjaśniają jak to dobrze jest być branym od tyłu. Czekam na kolejny model biznesowy od EA, przecież muszą za coś zbudować nowe garaże, bo samochody im się nie mieszczą. Stado posłusznych baranków i tak uzna to za normalne.

19. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    no i lipa, bo ja kupuję głównie używki. jeśli w mw3 też tak zrobią to będę bardzo, bardzo zły. Dla mnie wydac 200 zł na grę to głupota, nie mówiąc już o zamawianiu preordera czyli kupowaniu gry w ciemno.

20. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Bobby Kotick na pewno coś wymyśli żeby i z ciebie hajs zerwać zresztą w cod to już dawno Kotick jawnie łupi miliony.

21. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wersja pod PC to dla mnie 100% pewniak, na konsole podziękuję. Nie dość, że zapłacę tylko 120 zeta, multi będę mieć za darmo to i pogram z większą ilością graczy na serwie i na większej mapce, nie wspominając o lepszej grafice i wygody w celowaniu za pomocą myszki ; D Fanbojki proszę mnie nie wyzywać, bo wyraziłem tylko swoją opinię na temat kupna gry. A Online Pass zawsze można dokupić do używki, problemu nie widzę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum