1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - zamrozony exp

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez <AssassiN>, Styczeń 6, 2012.

1. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Witam, otoz mam taki problem iz grajac w bf3 odrzutowcami nie moge nabic kolejnego poziomu tego pojazdu. Brakuje mi do odblokowania maskowania do odrzutowcow jedynie 15 ptk i teraz pojawia sie problem gdyz nabilem juz jakies 1500 ptk niszczac pojazdy itd ale exp z tych czynnoci nie chce mi wplynac na konto odrzutowcow, jakby to konto zostalo zamrozone. Mial juz ktos tak ?? Jak sobie z tym poradzic ?? Dodam iz probowalem usowac cashe ale nie pomoglo, jednak moze przeinstalowanie gry by cos zdzialalo. prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    czyli samym odrzutowcem nabiłeś te 1500 pkt? czy ogólnie?, bo musisz myśliwcem nabijac, nie tak biegając po mapie.

4. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Ahhh, wiedzialem ze cos robie zle ..... nie no az taki glupi to nie jestem ;) Oczywiscie ze mysliwcem latam, ale to jest troszke podejzane bo jak gram na szturmie to punkty zalicza do klasy ktora w danej chwili gram, lecz na podboju nie mam z tym zadnego problemu - exp idzie tam gdzie powinien, jednak mam tak od pewnego czasu gdyz wszystkie ptk jakie zdobylem latajac jetami uzbieralem wlasnie na szturmie. Ktos inny tez doswiadczyl podobnej sytuacji ??

5. artur1990a

artur1990a Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja raz tak miałem, tyke że właśnie punkty nabite samolotem zostały dołączone do klasy Sztutmowca (tą klasą grałem) i też to było w szturmie. Ogólnie mówiąc to był pierwszy raz jak działałem właśnie samolotami w tym trybie robiąc jakieś szkody. Jak sam zauważyłeś w trybie podboju takiego błędu nie ma:p

6. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To się tyczy bombowca A-10 Thunderbolt. Zaliczane są punkty do klasy , którą aktualnie graliśmy. Jeśli chodzi o bombowca SU-25TM FrogFoot to zalicza punkty normalnie do myśliwców.
    Dlatego wszyscy mamy w statystykach A-10 Thunderbolta 0 killi..
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum