1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 zmiecie wszystkich

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Bazajaytee, Luty 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Gracze gorączkują się w oczekiwaniu na premierę Battlefield: Bad Company 2. Tymczasem były pracownik studia DICE zapewnia, że to Battlefield 3 okaże się prawdziwą rewelacją.

"Myślę, że Battlefield 3 zmiecie absolutnie wszystkich" - stwierdził w jednym z wywiadów Fredrik Liliegren, w latach 1998-2000 pełniący funkcję dyrektora wykonawczego w DICE, a w latach 2001-2006 piastujący stanowisko menedżera kanadyjskiego oddziału studia. "Nie mogę powiedzieć co to będzie, ponieważ jestem związany tajemnicą pracowniczą. To nie będzie Modern Warfare 2, to zupełnie innego rodzaju przeżycie".

Od oficjalnej zapowiedzi Battlefielda 3 minęło przeszło pół roku. Od tej pory nie poznaliśmy żadnych bliższych szczegółów na temat tego projektu. Najwyraźniej jednak Szwedzi z DICE szykują coś specjalnego, skoro były pracownik firmy nawet trzy lata po swoim odejściu nie może ujawnić tej ściśle strzeżonej tajemnicy.

DICE Canada, w którym pracował Liliegren, zostało zamknięte po przejęciu studia przez Electronic Arts. Były dyrektor wykonawczy nie zdecydował się wówczas na powrót do szwedzkiego oddziału. Zamiast tego sformował nową ekipę, kryjącą się pod nazwą Antic Entertainment.

Battlefield 3 zmiecie wszystkich - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    obiecywanki cacanki ;d zobaczymy jak gra wyjdzie

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    zmiecie wszystkich? jakich wszystkich? chyba chodzilo mu o poprzednie czesci gry LoL

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    no tak, nie ma żadnych konkretów a stwierdzenie jest mocne... :/

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Niech dadzą BC2 a nie już wychwalają BC3:p

7. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    jeszcze BC2 nie wyszło a oni mówią ze Battlefield 3 zmiecie wszystko. Zabrzmiało to tak: nie martwcie sie ze nam bc2 nie wyszlo, bc 3 bedzie ekstra ;D

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dokładnie ja to odebrałem tak jakby się już tłumaczyli ze bc2 jest średnie ale obiecują się w bc3 poprawić .

9. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Omfg, ludzie ! Tu chodzi o Battlefield 3 a nie o Battlefield Bad Company 3 ! Nauczcie sie w koncu czytac, bo zbedne dyskusje powstaja.

10. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    SUPER mam nadzieję, że będzie podobna do BF2, które też jest moim zdaniem bardzo dobre.

11. vaster669

vaster669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silent Hill
    Bija mnie takie teksty,jedynie to se oni moga zatrudnic pania Jadzie na miotle i ona im tam pozamiata...BF3 wyjdzie to gracze wystawia mu ocene,i wtedy bedzie wiadomo czy mamy killera

12. @elempl

@elempl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie wiem może jestem dziwny ale demo BF:BC2 wcale nie zachęciło mnie do tej gry a poziom grafiki przypomina mi psx z czasów jego świetności...wiec to wyglada jak zabezpieczenie sie z wyprzedzeniem na to iż BF:BC2 jest gniotem ze sztucznym hypem.

P.S.
    BF 1943 sto razy bardziej mi sie podoba niz demo bc2

13. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    dobra, nie zaczynajcie dyskusji, które demo jest lepsze czy który BF. Wszystko okaże się już niebawem, bo jak zapewne wiecie premiera BC2 jest 5 marca, tak więc nie pozostaje nam nic innego jak z niecierpliwością wyczekiwać tej daty. :)

14. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie to stara jak świat śpiewka, w dzisiejszych czasach co druga gra jest zapowiadana jako "rewolucja".

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum