1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez nox3345, Luty 24, 2013.

1. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Siemka ! ,

Mam taki problem, ponieważ jak ostatnio uruchomiłem grę Battlefield 3, to oczywiście przy włączeniu pokazuje mi się że zalecane jest zainstalowanie tekstur HD. Pewnie większość z was będzie wiedziała o co chodzi. No i problem jest tutaj, że gdy akceptuję itd. a potem wybieram miejsce pamięci, to gdy wybiorę Pamięć masową czyli standardową pamięć xbox'a, to pokazuje mi błąd że muszę wybrać domyślną pamięć xboxa. O co tutaj dokładnie chodzi? Normalnie wybieram domyślną, bo to w końcu jest pamięć xbox'a, i mi pokazuje jakiś błąd że musi być domyślna pamięć o_O. Wie ktoś może co tutaj zrobić?

Noxu
    Liczą się dobre chęci..
    Dzięki ! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Montes

Montes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Grudziądz
    Może za mało pamięci na dysku ?
    Mnie wszystko wbiło normalnie, wybrałem pamięć masową i się ściągało.

4. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    No właśnie pamięć jest, a nawet więcej niż powinno być, i jak kliknę aby się ściągało, to pokazuje że ten dodatek, jeśli mogę tak to nazwać, musi zostać zainstalowany na dysku twardym xbox 360. A tak jak już pisałem, próbuję instalować na dysku twardym. Czekam na dalsze próby pomocy :)

PS. Ciekawe skąd znam Montes :]

5. xlukax

xlukax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    Odp: Battlefield 3 ?

A jaka masz wersje konsoli slim 4 GB?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2