1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4: Drugie uderzenie - Konkretny gameplay z nowego DLC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 20, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Drugie uderzenie to pierwsze – w chronologii wydawniczej – DLC do Battlefielda 4, które najpierw ukaże się na Xboksie One. W sieci pojawiło się kilka filmików prezentujących mapy, które pojawią się w rozszerzeniu.

Nagrania pochodzą z imprezy organizowanej przez Electronic Arts. Prezentują one znane z „trójki” mapy – Operation Metro, Caspian Border, Operation Firestorm i Gulf of Oman – w nowej, przebudowanej i przystosowanej do Battlefielda 4 wersji (korzystającej z dobrodziejstw funkcji Levolution).

Nie przedłużając – tak prezentuje się Drugie uderzenie:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    podoba mi się, fajnie że metro będzie to mnie cieszy najbardziej

4. PS4MANIAK

PS4MANIAK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Metro fajne ale jaka ta konsola słabiutka jest, jejku 720p !!! oprócz paru dodatkowych efektów to wygląda to jak na 360 a nie nowej generacji !!, śmiech na sali z tym xboxem

5. pablinho

pablinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najfajniejsze jest to jak pogoda wpływa na rozgrywkę. Mi się to baaaardzo podoba. Trzeba jeszcze powiedzieć że to będzie wyglądało jeszcze lepiej na żywo w 60 fps . Bajka

6. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Bardzo dobre i mocno grywalne były te mapki, cieszy mnie ta konwersja, żal tylko, że brakuje przeprawy przez Sekwanę, która była moją ulubioną mapą, ale wszystkiego nie można przecież mieć. :D

7. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ten map pack powinien być za darmo - jesli nie dla wszystkich, to przynajmniej dla posiadaczy "trójki" jako bonus.

/Wysłane z telefonu/

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jeśli dla Ciebie BF4 na Xbox One wygląda jak BF4 z X360 z dodanymi paroma efektami, to zapraszam do okulisty. Z resztą po Twoim nicku widać, że nie warto wchodzić z Tobą w dyskusję o innej konsoli niż PlayStation.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum