1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 - ile płytek aby grać Single Player

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez djcris, Sierpień 9, 2014.

1. djcris

djcris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Dawno nie nagrywałem żadnych gier na Xboxa więc spieszę do was z pytaniem, mianowicie chciał bym nagrać Battlefield 4 na płytę, jednak interesuje mnie tylko Single Player bez żadnych tekstór HD, nie mam wewnętrznego dysku twardego, więc wystarczy nagrać DVD2? czy co innego muszę zrobić?
    Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    bez wgrania tekstur hd gra Ci nie ruszy.

4. djcris

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli bez dysku wewnętrznego nie pogram ? na pendrive nie mogę wgrać jak GTA V? inne nowe Gry też nie będą działać?

5. dijemex

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Musi być hdd, inne nowe gry śmigają. Kilka jest tylko takich pozycji jak bf4.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

6. djcris

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rozumiem, a mógł byś mi napisać jakie gry wymagają wewnętrznego hdd? tu lup na priv, np takie gry jak: Assassin's Creed IV: Black Flag, Batman: Arkham Origins, Call of Duty: Ghosts, jak jest z tymi grami np? czy wystarczy wypalenie jednej płytki, czy potrzebuje również hdd?

7. dijemex

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Bodajże nfs rivals, gta 5 a reszty nie pamiętam, googluj. Te co napisałeś będą bez hdd śmigać.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum