1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4- jak wskazywać cele...????pytanie nowicjusza....

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez andrewpl, Luty 16, 2015.

1. andrewpl

andrewpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ozorków
    Witam.
    Dopiero zaczynam grać w BF i za cholerę nie mogę wskazać celu do obstrzału ...
    Jak mam się dostać na dach fabryki ,jakaś baba z helikoptera mi cały czas mówi, żebym wskazał cele......
    Wciskam RB, załącza się coś jak noktowizja i..co dalej? Jak mam wskazać cele? Jak mam wydać rozkaz ataku? Niby widzę wroga, skrzynie itd...........
    Bardzo proszę o wyrozumiałość i pomoc.........
    MOże jakieś inne cenne wskazówki dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę z BF ?
    Dzięki za każde wskazówki.......
    DO multiplayera na razie nie podchodzę..........chciałbym w miarę opanować singla.......

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zuri90

Zuri90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podepnę się pod temat i zapytam, czy na używce z allegro można pograć w sieci ?

4. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. andrewpl

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ozorków
    Pod RB mam noktowizję, wciskając LB nadal nie mogę/nie umiem wskazywać celu.......
    Na czym to polega, czy pojawi się jakiś komunikat.....? Proszę o jasne wytłumaczenie......
    Ta baba cały czas mi marudzi o wskazaniu celu........

6. andrewpl

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ozorków
    sam sobie odpowiem " łopatologicznie" - może komuś innemu się przyda :
    -"noktowizja" ( trzymać RB), wycelować we wrogów - zapalą się na czerwono i będą odtej pory widoczni na polu walki z czerwonym trójkącikiem nad postacią.
    I teraz dopiero nacelować na nich i klikać na nich RB ( w trybie normalnym- bez noktowizji ), zostaną oznaczeni takim jakby kwadracikiem.
    I mamy oznaczonych wrogów, w których nasi kompani oraz helikopter będą " naparzać".

Pytanie " przy okazji" :
    Jak najlepiej ( tak, żeby było najłatwiej celować) ustawić w opcjach celowania.
    Chodzi mi o ustawienia dla początkującego gracza w BF z małym " wojennym" doświadczeniem.
    Chodzi mi głównie o opcję :
    celowanie stałe ( włączyć czy wyłączyć)
    czułość w zoomie ( %)
    oraz o ustawienia w zaawansowanych
    czułość w zoomie
    celowanie stałe- sprzężone ( ile % )

Ostatnia edycja: Luty 23, 2015
  7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Czułość w BF to moim zdaniem sprawa indywidualna ja np. gram na czułości 100% i gra mi się przy takiej najlepiej lecz na początek proponuje 30 - 40 % by nie celować co chwila w niebo

Wczytywanie...

Poleć forum