1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 nocą wygląda oszałamiająco!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3222
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

DICE od dawna pracuje nad nowymi mapami, z którymi wkrótce zapoznają się wszyscy miłośnicy Battlefield 4. Twórcy podobno chcą nam zaprezentować nocne miejscówki i w Sieci pojawiły się materiały prezentujące nowe lokacje. Gra Szwedów przez zmianę pory dnia nabiera wyjątkowego charakteru.

Od kilku miesięcy otrzymujemy informacje o nowych mapach, które trafią do czwartej odsłony Battlefielda. Według ostatnich doniesień deweloperzy pracują nad nocnymi miejscówkami, a w Sieci pojawiły się materiały prezentujące pierwsze lokacje.

Testerzy poinformowali, że Community Test Environment zostało zaktualizowane o nowe miejsca. Twórcy mają aktualnie pracować nad trzema nocnymi mapami: Siege of Shanghai, Zavod 311 i Golmud Railway.

Jak zobaczycie poniżej mapy wyglądają wyśmienicie – rozgrywka w nocy nadaje grze nowego wymiaru. Jestem pewien, że miłośnicy tej pozycji zwrócą uwagę na ten ogromny księżyc, który zdobi mapę Zavod 331.

Jak Wam się podoba Battlefield 4 nocą?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Widziałem już na YT. Nie podobają mi się. Była ankieta odnośnie nowych map, daliby jakieś z strszych części np. Valparaiso,Aricę, kanały Noushar a nie to. Nie kupię tego dlc, jeśli to będzie dlc.

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A ja chętnie multi przetestuję, choć po Becie jakoś nie bardzo wierzę w ten tytuł...
    Ale to się zobaczy już niedługo :)

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wyglądają słabo...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    no tak, niech będzie jeszcze ciemniej poprzez dodanie nocnych map. Lepiej niech dodadza więcej map które są ogólnie jasniejsze. Mam wrażenie że BF3 jest pod tym kątem lepszy

Ostatnia edycja: Marzec 15, 2015
  7. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przecież to nie Hardline...

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    widocznie kolega myśli inaczej he he :)
    co do map to fajnie jak wprowadza takie zmiany, choć i nowe mapy by sie przydały

9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No fakt, nie doczytałem :)

Wczytywanie...

Poleć forum